Jump to content

FK Crvena Zvezda 2017/18

Goranz

Recommended Posts

Očekuje nas turbulentan jun, skupština, Tvorzan, najverniji, mandrili po forumima koji tupe da će Zvezda biti bolja od Partizana. Partizan je jednostavno bolji i nema smisla zamarati se sa tim. Što se mene lično tiče, očekujem promptno ispadanje od Evrope, brzu eliminaciju u Kupu i solidan bodovni zaostatak za Partizanom u prvenstvu.

Meni je ovo sezna u kojoj ću ili definitivno prestati i da jurim YT strimove, ili ću ponovo krenuti na stadion. Dosta zavis i od toga ko će biti trener i kako će sve izgledati. Realno, muka mi je da prisustvujem navijačkim performansima, a opet nekako mi je rupa u životu neodlazak na stadion i sve oko toga. 

Terzić je danas rekao da su tri opcije za trenera.

Prva da ostane Đurovski.

Druga da se angažuje trener iz inostranstva, treća da se angažuje domaći trener.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Terzić je danas rekao da su tri opcije za trenera.

Prva da ostane Đurovski.

Druga da se angažuje trener iz inostranstva, treća da se angažuje domaći trener.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

:ziga:

Kavim je tekstom otvorena nova tema, samo da se jos doda da se treba odupreti medjunarodnim hohstaplerima i domacim avanturistima, pa bi tekst mogo da se stampa u Nedicevom "Novom vremenu".  Ima li nekog Zvezdasa maldje generacije koji moze da napise nesto vedrije i pozitivnije za pocetak nove sezone umesto ove bruke od teksta?

Meni je ovo sezna u kojoj ću ili definitivno prestati i da jurim YT strimove, ili ću ponovo krenuti na stadion. Dosta zavis i od toga ko će biti trener i kako će sve izgledati. Realno, muka mi je da prisustvujem navijačkim performansima, a opet nekako mi je rupa u životu neodlazak na stadion i sve oko toga.

Slazem se, uz malu izmenu da cu opet uzeti sezonsku, za svaki slucaj...

Red bi bio da neko nas otvori topic, a ne ova goranzova zajebancija. Ne bih ja, mrzi me da kucam sa telefona. Moze neko ko pamti slavne dane...

Bili vrati posrbicu!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...