Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

lotar mateus, nek nas se madrid ponovo plaši

:fantom:

 

e

koky, bunjy & shurby svojim radom uspeli da oteraju svakog normalnog iz srpskog fudbala

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Suknuo nam Videoton opet. :D

Nikolic pametno odlucio, preselo mu da se vise mlati u ovoj fudbalskoj kaljuzi.

+1

 

Jos ako je uzeo pola od ove cifre sto spominje b92 odlicno je prosao.

Nikolicu hvala ti za sve, uzivaj u tim parama.

Link to comment

Dakle sad ide dovodjenje nekog atraktivnog™ stranog imena za trenera, lozenje, idemo u LS, kupujte musemu, lova do krova.

 

Nakon brzog ispadanja otpustanje atraktivnog™ imena, nikad vise stranac, ne razumeju oni sveti dres, proverene vrednosti, daj Bekvalca.

Link to comment

stolica, logicno. taj vam je doneo titulu

kakva glupost.nije nam on doneo titulu nego su je osvojili partizanovi igrači i trener.

a ovaj vas nije pustio pa kmeče terza, kokeza i predsednik srbije.

Link to comment

kakva glupost.nije nam on doneo titulu nego su je osvojili partizanovi igrači i trener.

a ovaj vas nije pustio pa kmeče terza, kokeza i predsednik srbije.

 

pustao je zato vas, svakako je fer i korektno da se oduzite coveku za tako znacajnu saradnju na vise frontova.

 

a u pravu si sto se tice igraca partizana, ja sam davno rekao da je partizan imao bolji tim, 1 leonardo vredi vise nego sve sto je terza nagomilao proslog leta, a i zime. stoga ne moras da budes tako pametan kada repliciras meni.

Edited by Nikodije
Link to comment

kakva glupost.nije nam on doneo titulu nego su je osvojili partizanovi igrači i trener.

a ovaj vas nije pustio pa kmeče terza, kokeza i predsednik srbije.

+1.

Nadam se Stanoju

Link to comment

pustao je zato vas, svakako je fer i korektno da se oduzite coveku za tako znacajnu saradnju na vise frontova.

 

a u pravu si sto se tice igraca partizana, ja sam davno rekao da je partizan imao bolji tim, 1 leonardo vredi vise nego sve sto je terza nagomilao proslog leta, a i zime. stoga ne moras da budes tako pametan kada repliciras meni.

samim tim bi bilo bolje da ostane u voždovcu i da i naredne sezone proba da vam otkine neki bod ^_^

- ko će drugi ako ne on, ostali su vam se sklanjali u playoff-u....

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...