Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

4 minutes ago, pbg12345 said:

ali jebes "navijace"

 

srecan vam kup, komsije :)

+1

 

biće i kupova, i titula

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

Đukić podneo ostavku.

Ovaj...hmm...mislim....odnosim postavku.....ovaj, ne.....ono kao......odlazim.....ovaj....znate na šta mislim....triput meri jednom popins....hmm.....ne...i tako....doviđenja

Link to comment

Ne znam za vas, ali ja sam pijan

 

Dal zbog kupa ili neceg drugog, vise se i ne secam, ali Zivijo Partizan na mnogaja ljeta

Link to comment
1 minute ago, Milogled Bluff said:

Ne znam za vas, ali ja sam pijan

 

Dal zbog kupa ili neceg drugog, vise se i ne secam, ali Zivijo Partizan na mnogaja ljeta

Možda se vraćaš sa izuzetnog puta u Surdulicu?

Link to comment

Stolica je bio preporuka Marka Nikolića, kada je odlazio, ali su se Vazura i drugari odlučili za "ime" i očito se zajebali svetski. što i nije neko iznenađenje pošto se drugari manje-više zajebu u vezi svega. a naročito kad uzmu malo vremena da "razmisle", tad je sranje garantovano. na mah kad odlučuju možda nešto slučajno i ubodu.

 

za Stolicu nisam siguran. poslednjih godinu dana je malo glumio ludilo, ala Lalatović, kukao, pičkarao, napuštao teren, napuštao fudbal, preuzeo Vojvodinu pa brže bolje otišao, i nije baš neka referanca da imamo ćelavog Lalata i da u decembru opet ganjamo trenera, kad ovaj ispizdi, što je gotovo izvesno ako se uvati u kolo sa Vazurom i drugarima. teško je naći ozbiljnog čoveka za rad u septičkoj jami.

Link to comment

pamtiću proleće u evropi obezbeđeno kolo(dva) pre kraja, blamiranje po kocky livadama, i na našoj naravno

teča je budala par ekselans. ova deca bude nadu što im je dao šansu, plus ovi novozelanđanitm ako ostanu ima perspektive. ali sa nekim drugim na klupi

stanoja i ćelavi prepotenko neće, pa mi je sve jedno. vest o stolici je klasičan maderaški spinbiće tu još imena bez brige

 

 

zatvarajte topik, nek jedan novi otvori ko hoće

samo bez patetičnih proseravanja u naslovu

 

 

e

@Ted nek bude onda dževad prekazi

:wub:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Dobro je, bar trofej kupa u ovoj sezoni.

Nadovezao bih se na Tedove reci o Stolici; isto misljenje imam..velika nepoznanica. Djuka treba da ide, ali da li ce Stolica biti novi Tomic i za mesec i po dana doziveti svoje "Zaglebje"..nikako nije iskljuceno.

@kums,

Podrzavam - jedna tema, i normalan naslov

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...