Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Da vratimo mi ovog majstora pa neka ostali u prelaznom roku budu kompletna drvna građa, ne interesuje me

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ako je ukupna cifra za Pantica, Zdjelara i Antonova 2m da potpisu ugovore na par godina to se potpuno isplati. Pantic ce vredeti najmanje 3-4 miliona kada se bude prodavao. Pantic ima kvalitet za nas sada, Zdjelar da popravi defanzivu malo, Antonov potpisujem sto je Patron napisao.

 

Skuletic je napadac koji pravi razliku u JSL a i u kvalifikacijama (on nas je uveo u LE Grupe pod Markom Nikolicem, dao je dva gola Nefciju u gostima), ja bih ga doveo ako je realno.

 

Leo... ne znam kako i koliko je ovo realno. Ako jeste... ne treba ni komentarisati...

 

Gledam potencijalne protivnike, 1.kolo ne bi trebalo da je problem, ali vec u 2. ima potencijalnih mina - 1 Glasgow, pa poljaci, bugari, svedjani...

 

Po mojoj racunici trenutno smo 4.ispod crte u 4.kolu kvalifikacija, s tim da je ostao jos playoff u Danskoj za LE (navijamo protiv Kopenhagena) i Slovenija da se zavrsi (jedino da Olimpija izgubi od Domzala u poslednjem kolu).

 

Naravno treba prvo proci 1., pa onda 2. pa onda 3.kolo u kome ima vrlo ozbiljnih timova medju nepovlascenim (Burnley, Atalanta itd)

Link to comment

Ilija Stolica će biti novi šef stručnog štaba Partizana, potvrđeno je sa više strana MOZZART Sportu!

Nekadašnji strateg Voždovca i Vojvodine, kao i selektor kadetske reprezentacije Srbije iz trećeg pokušaja će postati trener crno-belih, bez obzira da li Miroslav Đukić osvoji pehar Kupa Srbije.

Uprava kluba iz Humske 1 ne samo da je odlučila da se zahvali Đukiću na saradnji (godinu dana pre isteka ugovora), već se i dogovorila sa Stolicom da preuzme ekipu odmah po okončanju sezone i povede je u novu, s prvim zadatkom da opet izbori plasman u grupnu fazu Lige Evrope. Prema informacijama našeg portala, 40-godišnji stručnjak će na Topčidersko brdo dovesti i nekoliko svojih saradnika, s kojima je sarađivao u prethodna dva superligaška kluba.

Osim toga, Stolica je u dogovoru sa članovima uprave već počeo da radi na formiranju novog tima, sastavivši listu igrača koje bi voleo da vidi u ekipi – priča se da je transfer napadača Nemanje Nikolića iz Spartaka dogovoren po njegovoj želji – kao i onu koji mogu da odu, a koje ne vidu u projekciji novog tima, poput Sejdube Sume.

 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/dogovoreno-ilija-stolica-novi-trener-partizana/295878

Link to comment

- Stolica nije novi trener Partizana. To je dezinformacija, da bi se uzdrmali trener i ekipa pred finale Kupa. Ovakve tekstove smatramo neprimerenim i neprijateljskim prema klubu. Partizan ima trenera i o svemu dalje pričaćemo nakon završetka sezone, a ona se završava nakon finala Kupa. Ko god da plasira ovakve informacije smatramo ga neprijateljem kluba - izjavio je Miloš Vazura za Telegraf.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...