Jump to content

kup maršala 27.05. 18:00* stadion jna

kud u maglu Simoviću

24 members have voted

1. 1. kome će procvetati bela lala?

• partizanu
      11
    • zvezdi
      4
    • slaviši kokezi
      9

Recommended Posts

Godinu pre pobedjujemo golom Vujacica kod vas, ekipu u kojoj su Mihajlovic, Pancev, Savicevic, Jugovic... posle 2:2 na jna.

Dobili ste na Marakani ali to je bio prvi mec, revans je bio na JNA i bilo je 2:2 posle 0:1 i 1:2 za Zvezdu, bas spektakularna utakmica

na 2:2 secam se, imao je Sinisa slobodan udarac pri kraju utakmice bukvalno sa preko 40m od gola Partizana, prohujala pored stative

• Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kud u maglu Simoviću

37

• Cash

25

• Milosh76

24

• Toni Sumaher

15

kud u maglu Simoviću

po opskurnim portalima se provlači vest da će utakmicu suditi glođović

Dobili ste na Marakani ali to je bio prvi mec, revans je bio na JNA i bilo je 2:2 posle 0:1 i 1:2 za Zvezdu, bas spektakularna utakmica

na 2:2 secam se, imao je Sinisa slobodan udarac pri kraju utakmice bukvalno sa preko 40m od gola Partizana, prohujala pored stative

Da,da, kad sam napisao posle, mislio sam na drugu utakmicu. Mijat i Jokan strelcli za nas, koji je to fudbal bio, koji igraci....

jedan od dana koji ću pamtiti. to jutro me kikašom vratilo iz sao banije u ns, neki tip sa karaburme i ja preskočimo ogradu majevice i pravac bg na utakmicu. u povratku kući donesem odluku da sam završio sa jna tj. ja kako se tada zvala. njih sam o toj odluci obavestio devet godina kasnije.

sve zahvaljujući budi vujačiću, da smo pukli verovatno bi se sutra smoren pojavio u bubanj potoku

Carski. 

po opskurnim portalima se provlači vest da će utakmicu suditi glođović

Ma jok, sudice Terzic, laze Vucela. Ista kuknjava kao pred svaku odlucujucu utakmicu, postajete vrlo dosadni.

Na koju foru je on bio selektor nije mi jasno. I dobro da se je posvadjao sa savezom u suprotnom mi bi Euro 2000 gledali na televiziji.

Lagano. Učlanio se u JUL, bio gradski funkcioner.

Takoreći, bio avangarda partijskog zapošljavanja.

Lagano. Učlanio se u JUL, bio gradski funkcioner.

Takoreći, bio avangarda partijskog zapošljavanja.

A zasto je doslo do sukoba sa Fss. To jest zasto mu kako Bard kaže, nisu dali da bude prvak Evrope.

mrakić, terzić, majo, miloš

na isto mu dođe ko god sudio

Majo vas je castio u Derbiju, oprostio 2 crvena kartona, jedan Leonardu za udaranje igraca bez lopte, a drugi Evertonu za sutiranje lopte posle sviranog faula. Treba da ga slavite i spomenik da mu podignete na JNA....

Nama je pomocnik poklonio golaut i gol, a vama je direktno glavni sudija poklonio 2 igraca

Edited by Milosh76
Filozof manijak

Alternativna stvarnost, iliti kako to Miloš vidi sudjenje za Partizan.  :lolol:

edit: sad lepo, na početku finalne utakmice nek sudija isključi Đurđevića i Lijunarda, pa da natenane igramo ravnopravno. 

Edited by Filozof manijak

Udaranje igraca bez lopte nije za zuti/crveni karton? Dobro, izvini gospon strucnjak...

Da je bilo jednom,. nego 2 puta u dve uzastopne utakmice... slucajnost...

Edited by Milosh76

Za sta tacno? Za faul van kaznenog, koji je u rangu klasicnih faulova ili si nasao nesto drugo? Da li je bilo pre ili posle crvenog za Leonarda?

A i Djurdjevicu su oprastali 2-3 puta zuti da ne bi propustio sledecu utakmicu...al nema veze...uzeli ste titulu, svaka cast na logistici...

Edited by Milosh76
Filozof manijak

#Ono kad te "lopovi" optuže da kradeš....

Neprocenjivo  :0.6:

što bi neko ovde napisao: patnja kao takva

uzeli ste titulu, svaka cast na logistici...

Nismo uzeli titulu nego smo je ukrali. Za sve je kriv vragolan Tole. Dokle Tole dokle

• Create New...