Jump to content

kup maršala 27.05. 18:00* stadion jna

kud u maglu Simoviću

24 members have voted

1. 1. kome će procvetati bela lala?

• partizanu
      11
    • zvezdi
      4
    • slaviši kokezi
      9

Recommended Posts

a nekad je Kup stvarno znacio, nije bilo tako davno

jaka Partizanova generacija sa Mijatom, Vujacicem, Jokanom, Savom, Zlatkom Zahovicem naspram Zvezdine sa Milojem, Grofom, Ivicem, Drobnjakom

namirisao je Ziva penale, ubacio Djavola umesto Miloja koji daje gol za pobedu

Slavio se kup kao da se LS osvojila

• Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kud u maglu Simoviću

37

• Cash

25

• Milosh76

24

• Toni Sumaher

15

jaka Partizanova generacija sa Mijatom, Vujacicem, Jokanom, Savom, Zlatkom Zahovicem naspram Zvezdine sa Milojem, Grofom, Ivicem, Drobnjakom

da, cuveni kup 93. verovatno jedan od najboljih timova partizana u istoriji, a sa druge strane zvezda sa drugoligaskim igracima.

da, cuveni kup 93. verovatno jedan od najboljih timova partizana u istoriji, a sa druge strane zvezda sa drugoligaskim igracima.

I najgorim trenerom u istoriji fudbala dozvolite 1 Bard 1 Milan Zivadinovic

da, cak su igraci bili bolji od trenera. vaistinu je podvig osvajanje tog kupa u tim uslovima

Edited by Nikodije

Omatorio si kumse, pravi naslov je KUP SLAVISE KOKEZE zvanog COCKY...

Север — 500 рсд;

Југ — 500 рсд;
Исток — 1000 рсд;
Запад — 1000 рсд;

Edited by Milosh76

al ste napali kokija posle direktive terzića i rsb-a..

a toliko ste ga gurali za predsednika saveza i toliko je bilo rasprave čak i ovde ali ajde sad..

možda vam bude trebao opet taj makro.ili onaj iz saveza šurbatović ili šef sudija mrakić..

trebalo bi zvezda da izgubi kako bi mogli pred sledecu sezonu da kukaju za pojacanjima i boljim finansiranjem u odnosu na privilegovanog rivala.

Godinu pre pobedjujemo golom Vujacica kod vas, ekipu u kojoj su Mihajlovic, Pancev, Savicevic, Jugovic... posle 2:2 na jna.

pa zvezda svake sezone dovede 15 novih gromovitih pojačanja..šta ima da kukaju? možda prodaju kojeg igrača ali ko će to da kupi?

biće kako Tawamba,Djurđa i Lijunardo odluče.ako im se bude igralo možda padne petarda..

kud u maglu Simoviću

Godinu pre pobedjujemo golom Vujacica kod vas, ekipu u kojoj su Mihajlovic, Pancev, Savicevic, Jugovic... posle 2:2 na jna.

jedan od dana koji ću pamtiti. to jutro me kikašom vratilo iz sao banije u ns, neki tip sa karaburme i ja preskočimo ogradu majevice i pravac bg na utakmicu. u povratku kući donesem odluku da sam završio sa jna tj. ja kako se tada zvala. njih sam o toj odluci obavestio devet godina kasnije.

sve zahvaljujući budi vujačiću, da smo pukli verovatno bi se sutra smoren pojavio u bubanj potoku

I najgorim trenerom u istoriji fudbala dozvolite 1 Bard 1 Milan Zivadinovic

Kome je to, inače, jedini trofej u bogatoj trenerskoj karijeri. Toliko jedini da je o njemu morao da napiše knjigu. 

Kome je to, inače, jedini trofej u bogatoj trenerskoj karijeri. Toliko jedini da je o njemu morao da napiše knjigu.

Na koju foru je on bio selektor nije mi jasno. I dobro da se je posvadjao sa savezom u suprotnom mi bi Euro 2000 gledali na televiziji.

• Create New...