Jump to content
IGNORED

Ko bi pobedio?

MayDay

18 members have voted

1. 1. Ko bi pobedio?

Recommended Posts

dr nebojša čović je obrazac srpskog tranzicionog političara. i kao takav je otac™ vulinu, gojkovićevoj, martinoviću, stefanoviću, bajatoviću, dačiću i bilo kome ko ti padne i ne padne na pamet

E jebat ga sad, to možeš reći i za Rasima i za Dinkića, ako krenemo unazad do Krcuna, Leke, Stambolića sr. i jr. i Draže Markovića a prije njih do plejade međuratnih političara, Baje Pašića i njegovog sina... jeste, Čović je izmislio iz dupeta Vučića, do sad neviđenu pojavu autokrate / egocentrika / psihopate. Ali hajde, mora se nategnuti i uklopiti u narativ ovog topica. Vučela je do jaja, Čović je najveće zlo srpskog naroda. Neka bude tako. 

Znam da sam vam dirnuo u legendu ali jebiga.............

Jedina legenda u celoj prici si ti. Ja sve mislim nije moguce da neko toliko, obojen kristalno cistom mrznjom, lupeta iz dana u dan, ali ti prevazilazis samog sebe...

E jebat ga sad, to možeš reći i za Rasima i za Dinkića, ako krenemo unazad do Krcuna, Leke, Stambolića sr. i jr. i Draže Markovića a prije njih do plejade međuratnih političara, Baje Pašića i njegovog sina... jeste, Čović je izmislio iz dupeta Vučića, do sad neviđenu pojavu autokrate / egocentrika / psihopate. Ali hajde, mora se nategnuti i uklopiti u narativ ovog topica. Vučela je do jaja, Čović je najveće zlo srpskog naroda. Neka bude tako.

nisi obratio pažnju na ključne reči "obrazac srpskog tranzicionog političara"

po toj db-ovskoj modli klesani su svi posle njega. sad kad malo bolje razmislim ne samo političara nego i privrednika sportskog radnika. vučić jeste autokrata i psihopata, ali nije šljam. u stvari možda i jeste, ali je to na top listi osobina koje ga odlikuju možda tamo negde posle desetog, dvadesetog mesta. nebojša čović jeste.

ovom društvu neće biti bolje kada zvezda bude bila šampion, već kad se iz fioke državnog tužioca izvuče tužba mile i gordane đinđić i povede postupak po njoj. a krivci osude.

Edited by kud u maglu Simoviću

Nije poenta u tome da se svadjate, mrzimo i Toleta i Ćokija.

Analitički neutralno ispitujemo ko je sposobniji villain.

nema svađe sa maršalom

:)

ja jedino o tolu znam da je zbog neke kafanske tuče(izbo tipu oko) ležao 6 meseci u spužu

nema svađe sa maršalom

:)

ja jedino o tolu znam da je zbog neke kafanske tuče(izbo tipu oko) ležao 6 meseci u spužu

realno je kafanska tuca dokaz kakvog-takvog karaktera ... coki bi poslao nekog od "momaka" da tipu izbije oko

a u kojim disciplinama bi se takmicili tole i coki?

premier manager srb edition. dobiju na upravljanje po jedan tim iz trece lige i da vidimo kome prvom ide titula. jedino pravilo je da nema fuzije ni sa partizanom ni sa zvezdom, a ostalo je slobodni stil.

Edited by Lezilebovich

premier manager srb edition. dobiju na upravljanje po jedan tim iz trece lige i da vidimo kome prvom ide titula. jedino pravilo je da nema fuzije ni sa partizanom ni sa zvezdom, a ostalo je slobodni stil.

Pa Ćoki je pobedio, on je sa svojim starim klubom uzeo titulu. Tole je morao da ode u Partizan

nisi obratio pažnju na ključne reči "obrazac srpskog tranzicionog političara"

Srbija je uvijek u tranziciji

Check-mate :D

Ćoki je esencija svesrpskog zla. čak mu i naočare upotpunjuju taj zlokobni izgled... :fantom: 
Tole bar nije gacao kroz politiku.... 

1221966-dejan-andjus04-ras-foto-aleksand

:fantom:

realno, zaboravio sam na taj incident ... ako ostavimo po strani da je pudlica dosla sa zetom i "sutnula u mosnice" mucenog andjusa koji se nije branio

jesu mu ovo "mosnice" na slici ?

i ovaj incident dosta govori o karakteru mafijaske pudlice

u osnovi mi Coki deluje kao punacko dete-debil koga su maltretirali u skoli, kasnije dete-debil napredovalo kroz razne muljaze pa pocelo da isteruje komplekse (setimo se kosarkasa Cokija)

Tole je verovatno uvek bio bitanga 

• Create New...