Jump to content
IGNORED

Ko bi pobedio?

MayDay

18 members have voted

1. 1. Ko bi pobedio?

Recommended Posts

Nije poenta da smislimo ko je veće đubre sadržinski i po svom legatu, nego ko je ovako zajebaniji i namazaniji i opakiji igrač?

I onda da se uhvatimo za ručice i poželimo da krenu jedan na drugog do uništenja. :D

az67 kaže isto Tole, da je to kao duel Vito Corleon i Al Capone i da Don dobija, ali ja ne bih zanemarila Ćokijev pregled situacije. Ipak je on čovek doktor nauka.

az67 kaže isto Tole, da je to kao duel Vito Corleon i Al Capone i da Don dobija, ali ja ne bih zanemarila Ćokijev pregled situacije. Ipak je on čovek doktor nauka.

:unsure:

ćoki je uvek bio drugi, treći, sedmi, osmi u gradu. a tole prvi na selu

Ko je veće djubre, tu uopšte nema konkurencije. Mislim da se veće djubre i govno od Čovića nije nikad rodilo na ovim prostorima. A konkurencija je ogromna. U tom smislu, niko pa ni Tole mu nisu ni do članaka.

Ko je veće djubre, tu uopšte nema konkurencije. Mislim da se veće djubre i govno od Čovića nije nikad rodilo na ovim prostorima. A konkurencija je ogromna. U tom smislu, niko pa ni Tole mu nisu ni do članaka.

Cenis da je Sloba bio manje djubre od Covica?

Reći to pored ovakvog sastava Vlade Srbije, npr. je zaista za respekt. Ovakvu dubinsku (dis)kvalifikaciju i odijum može da da samo neko ko zna Čovića baš onako lično i ako je tom nekom Čović skinuo ribu, ali kontam da je svako ko je to eventualno doživio otišao u neki manastir i ne zna da postoji internet kao sredstvo komunikacije, pa sam isključio tu mogućnost.

Edited by James Marshall

Cenis da je Sloba bio manje djubre od Covica?

Reći to pored ovakvog sastava Vlade Srbije, npr. je zaista za respekt. Ovakvu dubinsku (dis)kvalifikaciju i odijum može da da samo neko ko zna Čovića baš onako lično i ako je tom nekom Čović skinuo ribu, ali kontam da je svako ko je to eventualno doživio otišao u neki manastir i ne zna da postoji internet kao sredstvo komunikacije, pa sam isključio tu mogućnost.

Znam da sam vam dirnuo u legendu ali jebiga.............

ćoki na toj listi suvereno vlada još od doba kada je bio predsednik go sps-a. a i pre toga. kada mu je dozvoljeno da "privatizuje" fabriku metalnih proizvoda proleter

Znam da sam vam dirnuo u legendu ali jebiga.............

Ako je tebi Čović najveće govno pored živih Vučića, Vulina, Maja Gojković, Martinovića, Stefanovića. Dačića, Bajatovića (da ne idem dalje u neke Marjane Rističeviće i lokalne kabadahije) i sličnih, onda si ti dobrano opsjednut sportom kao najbitnijom stvari na svijetu, a to je već, aj' sad da ne upotrebljavam jače riječi. Ako nije to, onda ti je Čović nešto lično uradio, ne znam šta, niti me interesuje, ali to bi makar imalo smisla. Ili podijeli s nama te informacije koje imaš, da je Čović seksualno zlostavljao maloljetnike, da je čupao organe naživo pa prodavao na crnom tržištu, ili odmori od sporta, kvari ti vizuru u vezi sa ozbiljnijim stvarima u životu. Ovi se seru u život milionima ljudi, a tebi veći trn u oku jedan sad već propali političar koji se ni za šta ozbiljno ne pita već godinama. 

Ovi se seru u život milionima ljudi, a tebi veći trn u oku jedan sad već propali političar koji se ni za šta ozbiljno ne pita već godinama.

dr nebojša čović je obrazac srpskog tranzicionog političara. i kao takav je otac™ vulinu, gojkovićevoj, martinoviću, stefanoviću, bajatoviću, dačiću i bilo kome ko ti padne i ne padne na pamet

• Create New...