Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

  1. 1. Muski singl

  2. 2. Zenski singl



Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

 

britanci veruju:

 

The route to glory

Andy Murray projected route 
#RolandGarros

 

R1: Kuznetsov

R2: Lokoli/Klizan

R3: Del Potro

R4: Berdych

QF: Nishikori

SF: Wawrinka

F: Djokovic
— Stuart Fraser (@stu_fraser) 
May 26, 2017

 

 

Poslednja 4 niko nece biti tu od navedenih, a ni sam Murray  :D

Link to comment

Janko sa Brazilcem Sousom, pa na Novaka. Nece ga zdreb pa to ti je. Novak ako ne bude igrao kako zna, moze redom da ima probleme vec od treceg kola i Mise Zvereva. U osmini Pui, pa Tim. Pa Nadal. Menjao bih Marejevog Delpa i ceo put do kraja za ovo Novakovo, al ko me pita :)

Link to comment

zverev kod marija

Uff ovo je odlicna vest, mnogo je zajeban taj klinac. Neka ide kod mareja, ja mu predvidjam finale. Nadam se protiv Novaka.

Link to comment

Zverev je bljesnuo 15tak dana. Daj da sacekamo sa vecim zakljuccima. Eno ga Tim, podize nivo igre iz godine u godinu. Veca je on opasnost od Zvereva. Mada kljakavi Marej mozda ni dodje do malog, ne znam kad igraju, verovatno u osmini. edit. tek u QF Marej sa malim. Nece do tog meca ni doci :)

Edited by Timmy
Link to comment

Samo je previse isforsirao telo pretprosle i pre svega prosle godine. I jednostavo nastao zamor materijala. A plus je uvek bio los na sljaci.

Link to comment

Da, sta je sa tim marejom? izgleda da se i on nesto smorio kao novak pre desetak meseci.

Dao intervju, i objašnjava od kada je prestigao Đokovića da nema nikakvih motiva da igra, eno na sk ima
Link to comment

Samo je previse isforsirao telo pretprosle i pre svega prosle godine. I jednostavo nastao zamor materijala. A plus je uvek bio los na sljaci.

 negde sam procitao da je pocetkom godine imao problem sa herpes zosterom koji se javlja uglavnom kad imunitet padne, sto potvrdjuje tvrdnju o zamoru materijala, pretjero endi...

Link to comment

Moje izvinjenje Dzankou, jedna sumnja, hiljadu grehova. Valjda ce se opraviti, za ovo se i mlatio po onim celindzerima.

 

U ostalim vestima, jutros sam provalio da je IKOM uklonio ES2 iz svoje ponude.

Edited by Malvo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...