Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

Jeste, ona vlada 2007-2008. Vrh je bio kad su mediji objavili link na njenu biografiju sa njene stranice na sajtu katedre. Pitam se kako su to podnosili kiklopi, titani ili na kojoj je već mašini to bilo. A Vladana je dugo bila direktor RC ETF.

Link to comment
Jeste, ona vlada 2007-2008. Vrh je bio kad su mediji objavili link na njenu biografiju sa njene stranice na sajtu katedre. Pitam se kako su to podnosili kiklopi, titani ili na kojoj je već mašini to bilo. A Vladana je dugo bila direktor RC ETF.
Ja sam nju pitao:
Pa šta ti je to trebalo?
Rekla mi:
Vratila se iz amerike, rekli mi :
Hoćeš da pomogneš?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Pa da, to je ta fora. 😀 Vladana je valjda bila dobra sa Tadićem, verovatno tako došla preporuka. Znam i jednog koga je povela u ministarstvo da pomaže, tja, makar nije potrajalo.

Link to comment
Pa da, to je ta fora. [emoji3] Vladana je valjda bila dobra sa Tadićem, verovatno tako došla preporuka. Znam i jednog koga je povela u ministarstvo da pomaže, tja, makar nije potrajalo.
Kad su krenuli da joj "guraju" šta sve treba da potpiše ona se prenerazila...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kad su krenuli da joj "guraju" šta sve treba da potpiše ona se prenerazila...



... Shiit has hit the fan...
 

Upravo to. Kada je shvatila na koji način se isisavaju pare, i da u to kolo moraju svi ministri da se uhvate ako hoce da budu ministri, polako je pocela da sprema prelazak na rezervni polozaj.  Vanredni izbori su joj pomogli da ode.

Edited by ObiW
Link to comment
Upravo to. Kada je shvatila na koji način se isisavaju pare, i da u to kolo moraju svi ministri da se uhvate ako hoce da budu ministri, polako je pocela da sprema prelazak na rezervni polozaj.  Vanredni izbori su joj pomogli da ode.
Mislim taj rezervni položaj nije bio u politici da razjasnimo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

dobro na etf se nikad nije vodilo rachuna o smislenoj prezentaciji. kad nije imao niko, oni su imali sve, kad su pocheli da imaju svi, koga vishe briga tad [emoji38]ol:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...