Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

  • 3 months later...

ih preda, pa njemu ce i ime zemnih ostataka biti na listama, kad njega jednom bozeprosti ne bude :hihi:

ne budem lenja, umesto da kopam po kobsonu, uzmem da trazim tu listu. jer ako su tu ovi, bice josh neki :hihi:

josh je trazim. shto bi rekla deca - nece s telefona :dry:

sent from bubamoto

Link to comment

Zašto poslodavci žele da zaposle one koji su završili ETF? Pa, zato što je ETF takmičarski fakultet. Ovde dolaze najbolji đaci. Ti najbolji đaci sve znaju. Da im date da leče ljude, oni bi bili najbolji lekari. Koji god zadatak da im date oni znaju da ga urade. Ne zato što smo mi dobra škola, već zato što su oni perfektni. - Dejan Popovic, akademik. Svaka mu je ka' u Njegosa, realno.

  • Haha 1
Link to comment
Quote

Једно од најрелеватнијих рангирања најбољих светских научника се периодично спроводи од стране Универзитета Стенфорд. По последњем њиховом извештају, у 2% најбољих светских научника се налази 49 научника из Србије. Међу њима се налази чак 5 професора са Електротехничког факултета: академик др Дејан Поповић, академик  др Слободан Вукосавић, академик др Антоније Ђорђевић, редовни професор др Предраг Пејовић, редовни професор у пензији др Предраг Осмокровић. Честитамо нашим наставницима на изузетном успеху!

 

Sa fakultetskog sajta.

Link to comment
On 12.4.2021. at 15:36, salerokada said:

Deli se po linkedin-u:

1618167633184?e=1620864000&v=beta&t=Z2ck

Bacih pogled na Peju i Antonija. Za razliku od luzera sa RTI, koji se objavljuju po Kopaoniku, oni svako malo sibnu rad u IEEE TRAN , što je za poštovanje

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Zverilla said:

Bacih pogled na Peju i Antonija. Za razliku od luzera sa RTI, koji se objavljuju po Kopaoniku, oni svako malo sibnu rad u IEEE TRAN , što je za poštovanje

Njih dvojica su oduvek bili pametni a vredni ko pcelice. Peja je na primer za 2 godine doktorirao u Americi. Antonije je i u doba SFRJ preko leta odlazio u Ameriku da radi projekte na fakultetima dok su njegove kolege gledale ko ce da strpne neke pare od VTI. 

Link to comment

Ja sam kod Peje malo slusao e2, a i vezbe je drzao (davno je to bilo), od cele te sizofrene katedre on je bio retko normalan (i Saranovac, on mi je drzao vezbe iz ide i to je zahvaljujuci samo njemu jedina elektronika koju sam polozio iz prve i bez problema).

  • +1 2
Link to comment
  • 5 months later...
On 12.4.2021. at 21:48, ObiW said:

Zašto poslodavci žele da zaposle one koji su završili ETF? Pa, zato što je ETF takmičarski fakultet. Ovde dolaze najbolji đaci. Ti najbolji đaci sve znaju. Da im date da leče ljude, oni bi bili najbolji lekari. Koji god zadatak da im date oni znaju da ga urade. Ne zato što smo mi dobra škola, već zato što su oni perfektni. - Dejan Popovic, akademik. Svaka mu je ka' u Njegosa, realno.

 


Preminuo Dejan Popovic.

 

 

https://rs.n1info.com/vesti/preminuo-akademik-dejan-popovic-sekretar-odeljenja-tehnickih-nauka-sanu/

Edited by Friend
  • Tužno 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...