Jump to content
IGNORED

Bad Music Boogaloo 16. i 17. jun


bad music for bad people

Recommended Posts

Bah ne uspeh sinoc da se izvucem na Birama al večeras stižem na Lega. Valjda je zakrpio gumu :D

Btw bas sam se bio obradovao Shivama u nsu a na kraju su tog datuma svirali u munzeu izgleda

Edited by maheem
Link to comment
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • wayfaring stranger

    18

  • Apollo Creed

    10

  • Nikola Kiric

    6

Bah ne uspeh sinoc da se izvucem na Birama al večeras stižem na Lega. Valjda je zakrpio gumu :D

Btw bas sam se bio obradovao Shivama u nsu a na kraju su tog datuma svirali u munzeu izgleda

Jeste. Stiže u NS oko 7. Vidimo se!

Nisu. Otkazan bio NS i onda svirali u Kombinatu i pokidali :)

Link to comment

šta, squirrel nut zippers ponovo rade?

 

In 2016, Jimbo Mathus and Chris Phillips reunited the band with a new lineup to tour in support of the 20th Anniversary of their biggest selling album, Hot.

The band announced a limited tour for the fall of 2016 with Mathus, Phillips, and vocalists Tamar A. Korn and Ingrid Lucia.

 

 

EDIT: On June 4, 1996, Chapel Hill's Squirrel Nut Zippers released Hot, the record that would propel them toward stardom with "Hell."

 

In celebration of the twentieth anniversary of the record, the band has announced that a remastered reissue will arrive on vinyl July 29. This version will include a previously unreleased song, "The Puffer." The track was written by Stacy Guess, the band's trumpet player who broke from the outfit shortly before the band recorded Hot in October 1995. It appears on the reissue as a tribute to the late trumpeter.

 

The band has also announced a string of tour dates with only two early members: Jimbo Mathus and drummer Chris Phillips

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Živo me interesuje kako će ovdašnja pera da opišu sinoćni koncert LSS. Atmosfera na samom početku kao na prvom koncertu Pistolsa '76, publika gleda i ne zna šta je snašlo, a bend sa bine pokrštava i lupa šamare u isto vreme. Da je kojim slučajem bend na bis izveo If i had possesion over judgement day bio bi to idealan kraj.

Link to comment

Pa nema tu šta mnogo da se opisuje-ko je bio zna da je prisustvovao jednom od najboljih koncerata koje je Bgd ikada video!! Nek Žikica napiše detaljniji prikaz...

Rđavom  :Hail: x milion za festival- čisto uživanje...bilo bi fenomenalno kada biovako nešto postalo tradicionalni događaj, mada kapiram da su šanse za tako nešto minimalne.

Prvi dan je čini mi se bilo više publike, matora blues ekipa se pojavila u pristojnom broju...onaj bizarni incident sa Bajramom malo pokvario veče...James Leg odličan, mada bih ga pre gledao u još intimnijem prostoru, kao što je bilo onomad u Streljani...Slim Cessna ponovili vrhunski nastup iz DOB-a...ja bih taj band gledao svaki dan bez da mi dosadi...

Sinoć sasvim korektni nastupi Death valley girls i Shivas...ovi drugi glat mogu da zatvaraju neku od epizoda novog Twin peaksa...Na kraju LSS-90'+ furiozne svirke, nemam uopšte zamerki na izbor pesama...izvukli smo i Gypsy valentine posle 15 godine :) . I da dođu još makar jednom u ovu vukjojebinu!

Merch bio jeftin, prostor fino odabran, mada nije baš previše akustičan...promeniti onaj odvratni tuborg sledeći put samo...

Sve u svemu-pobedaaaaa!! :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...