Jump to content
IGNORED

Big Little Lies


Mil@n

Recommended Posts

12 hours ago, morgana said:

meni je meril strip nepodnosljiva

 

I meni. Mada ja generalno imam utisak da te mega zvezde uvek dodaju neku dozu pretencioznosti. Imam osećaj da se sve vrti oko njih pa mi to smeta. Kaže mi žena da sam se istripovao. Ali voleo bih da je mala Riz razbije do kraja. Mada mislim da je to možda i neki keč - mi je kao mrzimo, a ona je neuništiva i igra se do kraja na tu emociju.

 

Prva epizoda ništa posebno. Kao neko podsećanje na likove (osvežavanje) i uvođenje lika majke. Trećina epizode je više protekla kao neki video spot. Tu i tamo ima solidnih dijaloga. Dobra je Riz.

Link to comment
8 hours ago, mraki said:

Jedna od onih serija gde nova sezona nema baš nikakvog smisla, ne znam vredi li uopšte pokušavati gledati...

Od prvog minuta nove sezone sam imala taj utisak.

Ono je bila svršena i potpuno zaokružena priča. 

Link to comment

Nije losa druga epizoda. Pocinju da se komplikuju stvari po glavne junakinje, a neki racuni moraju da se naplate iz prve sezone...recimo neverstvo.

 

 

 

 

Link to comment

Zaista ništa posebno za sada. Ovo mi liči na one serije gde mogu ladno da odem da skuvam kafu ili napravim sendvič i vratim se da gledam bez problema. Takav mi je bio i poslednji True Detective (mislim na ove serije od kojih sam imao veća očekivanja).

 

Čini se da Meril Strip neće da guraju baš u svaku scenu, što je dobro. Nikol Kidman izgleda kao da se muči da napravi adekvatnu grimasu.

Link to comment

I dalje ništa posebno, mada je 3.epizoda bila prilično gledljiva.

Ne mogu još uvek da se odlučim da li je baka psihopata kao sin, ili je samo dosadna i bezobrazna.

Edited by Arkadija
Link to comment

Nisam jos uvek odgledala trecu, ali baba sigurno je nesto ili zlostavljacica ili zlostavljana od muza. Bese on umro kad je sin bio mali? Ko zna i kako umro...

Link to comment

I posle treće epizode se praktično ništa ne dešava. Eto kao poteže se to očinstvo silovatelja. Ali je sve tako monotono i ide predvidivim tokom. Džejn je kao samohrana majka anđeoskog karaktera. Dobro, razumem da posle traume ne želi bilo kakve konfrontacije, ali da onako kulira iritantnu babu sa štakorskim zubima koja je stalno zaskače...

 

Ona psihijatrica što postavlja pitanja izgleda kao pripadnik nekog kulta na opojnim drogama.

 

Možda će više prostora dati Renati Klein (Laura Dern). Za sada samo neko ko balansira oko nervnog sloma.

 

Jedino Medlin iznosi neku varijaciju emocija i dobro je razrađen lik do sada.

 

Sezona je već gotovo na pola i ovo mi deluje da će ići ovim tokom, te da će nešto smandrljati na kraju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dođosmo na jednu epizodu do kraja,a da ne znamo, jasno, šta se događa u ovoj sezoni.

Mislim, ima toliko toga, ali ništa konkretno. Sve je nekako kao nacrt za nešto što je moglo/trebalo da bude odličan nastavak one izuzetne prve sezone.

 

 

 

Jedino gajim nadu da će

Spoiler

Selest da razotkrije neku gadost iz babine prošlosti. Tipujem da je ubila Perijevog brata. Ako ne to, onda da će je upucati pravo u pogana usta.

 

Link to comment
On 16.7.2019. at 21:35, Lena said:

Meni deluje da nam ne gine i treća sezona :happy:

 

 

Quote

HBO head says renewal is not likely

In an interview with TVLine, HBO president Casey Bloys stated that the show’s continuation is “unrealistic.” The reasons? One of them has to do with the difficulty in wrangling all the actresses together to shoot season three.

 

Link to comment

Pa dobro, not likely i ne zvuči baš sasvim odlučno :) Videćemo...

Pet epizoda su rastezali bezveze, a onda su začeprkali po nekim stvarima, pa mi izgleda kao da prave podlogu za mogući nastavak. Što se mene tiče, moglo je da se završi sa prvom sezonom, ona mi je bila dobra, a drugom nisam nešto oduševljena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...