Jump to content
IGNORED

Pomoc za Miljanu


Moća

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Moća

    31

  • Shan Jan

    7

  • Greek Freak

    4

  • Giggsy

    4

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
10 hours ago, Moća said:

(....)

 

Izvini što opet komentarišem ovde ali potresla me je ova vest, i ono što je Nesh javio i jedna vest od te vrste  iz mog društva.

Nije mi sad više komplikovano da se rasplačem.

I teška je borba, znam to i sam, ali najgora je kad se ispostavi da je uzaludna.

 

Ali, eto, krenuo sam u svoju uobičajenu šetnju od čak 200+ metara, do lokalne prodavnice da kupim pivo. I u povratku sam shvatio da sam se precenio, da neću moći da dodjem do zgrade pa sam seo na obližnje stepenice. Nisam imao snage da ustanem. Pa sam, posle par minuta, zaustavio neka dva tipa i devojku koji su išli u mom pravcu i zamolio ih da mi pomognu da ustanem. Pomogli su mi. Obojica su me pridržavali sledećeh petnaestak metara koliko je ostalo do moje zgrade. Jedan od njih je ušao i u dvorište i pomogao mi uz taj jedan sprat skroz do ulaznih vrata. Nadam se da sam umeo da im se zahvalim u onoj istoj meri koliko mi je njihova pomoć značila. Bio sam na ivici suza, skoro da me je bilo sramota pred tim tipom.

 

Eto, htedoh da kažem da nije pomoć uvek uzaludna. Ponekad je baš na mestu. Pomogne koliko može. To je to. Ponekad treba biti zahvalan i za običnu mrvicu.

Nažalost, ponekad nije dovoljna. Jbg.

Link to comment

Ma nemas sta da se izvinjavas. Sva pomoc koju su ljudi pruzili nije bila uzaludna kad vec nije uspela da se izleci bar su joj omogucili jos godinu dve da moze da uziva sa svojim sinom i dozivi bar tu radost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...