Jump to content

Zvezda - Partizan, utorak 18.04. u 17:30

kud u maglu Simoviću

zvezda - partizan  

30 members have voted

1. 1. ko pobeđuje?

• zvezda
    • partizan
    • nerešeno
    • danilo grujić
    • utakmica će biti prekinuta

Recommended Posts

bolji ste za leonarda, i nikoliceva mooda koji igra sa dva napadaca, dok grok igra sa dva zadnja bezvezna, dok je nikolicu dovoljan jedan. ali taj jedan mu pokrije terena koliko ova dvojica ne mogu zajedno da pokriju

Edited by Nikodije
  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

17

• copkillah

17

• Milosh76

20

• kud u maglu Simoviću

23

bolji ste za leonarda, i nikoliceva mooda koji igra sa dva napadaca, dok grok igra sa dva zadnja bezvezna, dok je nikolicu dovoljan jedan. ali taj jedan mu pokrije terena koliko ova dvojica ne mogu zajedno da pokriju

+ stonewall Tavambu, odbijali su se juce vasi od njega kao petlici.  I Nikolic igra sa dva zadnja vezna. Svaka mu cast za dva napadaca juce, bas me je prijatno iznenadio. 

I za Nikoliceva muda je pitanje kolika bi bila da mu je odgovarao bilo koji rezultat sem pobede. 

imho dva dunstera al je nas gori

Edited by katamaran

+ stonewall Tavambu, odbijali su se juce vasi od njega kao petlici.  I Nikolic igra sa dva zadnja vezna. Svaka mu cast za dva napadaca juce, bas me je prijatno iznenadio. 

da, jevtovica sam zaboravio. ali svejedno, partizan ima smislenu igru prema napred. zvezda zuva™ duge lopte, pa ako je to taktika, ne vidim zasto nema mesta za profesora doktora dugih lopti. mikija milijasa. valjda su ga i doveli jer moze da se  snadje u grokovom antifudbalu, ne znam zasto ga sada nema.

Detalj koji je mozda i odlucio derbi i titulu

Pamtim neki stari derbi kad je Sasa Ilic zasluzio crveni na par metara od sudije. Posle utakmice sudija mrtav ladan izjavljuje da je trebalo da ga iskljuci ali nije hteo da upropasti derbi tako sto ce ostaviti Partizan sa igracem manje. Koliko se secam na kraju smo izgubili 1:0 ili tako nesto.

Detalj koji je mozda i odlucio derbi i titulu

ko ga jebe što se tako teatralno batrgao na travi, nedodeljen karton je bio instant karma 

uostalom, Leonardo je par minuta pre toga neopravdano dobio žuti tako da je to bila samo jedna od kompenzacija na koje smo navikli

Ili to što smo mi golo govno ima već godinu dana

To je svakako pomoglo  :cry:

Al da je ovaj tu iskljucen cisto sumnjam da bi izgubili. Oprastanje crvenog je drasticno uticalo na ishod ovog prvenstva.

ko ga jebe što se tako teatralno batrgao na travi, nedodeljen karton je bio instant karma 

uostalom, Leonardo je par minuta pre toga neopravdano dobio žuti tako da je to bila samo jedna od kompenzacija na koje smo navikli

Ne znam da li je trebalo da dobije taj karton ali ga je svakako dobio. Posle gola je takodje zasluzio karton kada ga je proslavljao sa navijacima (za ovo je i Boacija iskulirao)

Ono udaranje rukom u lice na par metara od sudije je minimum za zuti karton.

Sta je tu je. Ako osvojite titulu svaka cast al po meni Cokot vise ne sme da prismrdi bitnoj utakmici a kamoli derbiju. Kao ni onaj sto je dozvolio nas hokejaski gol na proslom derbiju.

kompenzacija

Oprastanje crvenog ne moze nikako da bude kompenzacija za zuti koji je eventualno problematican (ako uopste i jeste)

Jos kad se setimo da je glavni akter te price deklarisani navijac Partizana...

Edited by katamaran

Ne znam da li je trebalo da dobije taj karton ali ga je svakako dobio. Posle gola je takodje zasluzio karton kada ga je proslavljao sa navijacima (za ovo je i Boacija iskulirao)

Ono udaranje rukom u lice na par metara od sudije je minimum za zuti karton.

Sta je tu je. Ako osvojite titulu svaka cast al po meni Cokot vise ne sme da prismrdi bitnoj utakmici a kamoli derbiju. Kao ni onaj sto je dozvolio nas hokejaski gol na proslom derbiju.

ma ovo je čist žuti, u najmanju ruku, ali čak i da nisam pristrasan, da sam gledao bilo koju drugu utakmicu, posle onakve Frimpongove reakcije, bilo bi mi drago da se i bilo ko drugi izvukao po pitanju kartona

što se tiče sudije, tim rezonovanjem više ne bi imao ko da sudi derbije poodavno, tako da taj film nećemo da gledamo sigurno :) uostalom, suđenje je apsolutno najslabija karika današnjeg fudbala, svake nedelje u PL imaš bar jednu skandaloznu odluku, a ono što smo videli u Ligi šampiona da i ne komentarišem

Deklarisana navijacka pripadnost za Zvezdu ili Partizan bi po meni morala automatski da trajno udalji tog sudiju iz prve Kokeza lige. Ista prica vazi za ogromne greske kao sto je pustanje naseg hokejaskog gola ili ponistavanje onog Milijasevog gola u kupu...

Frimpongova reakcija je potpuno nebitna. Onog sekunda kad ga je zviznuo po licu on je zavrsio utakmicu. Posebno ovako bitnu utakmicu

edit: speaking of sudije koje navijaju po fejsbuku. Pre par kola vam je opet sudio neki car sto je lajkovao gomilu strana vezanih za Partizan.

Edited by katamaran
  • Create New...