Jump to content
IGNORED

R.I.P.


roksi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sam tog coveka prvi i jedini put video u utisku, pomislio sam kakav markantan lik, i fizicki i intelektualno. Mislim da odavno  nisam pomislio za nekoga to. Tuga.

Link to comment
2 hours ago, djeneralche said:

Ja sam tog coveka prvi i jedini put video u utisku, pomislio sam kakav markantan lik, i fizicki i intelektualno. Mislim da odavno  nisam pomislio za nekoga to. Tuga.

 

Evo nasla sam tu epizodu Utiska

 

 

 

Ja njega "znam" samo po tih nekoliko predstava koje sam gledala i po nekoliko intervjua koje je dao. Zracio mi je nekom retkoscu

 

 

//Pricamo o coveku na dve teme inace

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Quote

Sir Terence Conran, the British designer who revolutionised retail and decor, has died at the age of 88.

Best known as the founder of Habitat, he brought modern style and simplicity to UK homes in the 1960s and later helped found the Design Museum.

"He was a visionary who enjoyed an extraordinary life and career that revolutionised the way we live in Britain," said a family statement.

 

https://www.bbc.co.uk/news/uk-54131297

Link to comment
  • 3 months later...

Au jebem ti, sad videh. Bas sam skenjan... 

 

Meni je tokom adolescencije Dusan Jovanovic bio bog licno. Karamazove i Oslobodjenje Skoplja sam gledao u neverici, nisam znao sta me zveknulo. Osecao sam se kao da mi je on licno izbusio magicno trece oko kroz koje je svet dobio dimenziju za koju nisam znao da postoji. Za to sam mu dozivotno zahvalan.

 

Jos jedan od bitnih ljudi 20og veka... 

  • +1 2
Link to comment
Au jebem ti, sad videh. Bas sam skenjan... 
 
Meni je tokom adolescencije Dusan Jovanovic bio bog licno. Karamazove i Oslobodjenje Skoplja sam gledao u neverici, nisam znao sta me zveknulo. Osecao sam se kao da mi je on licno izbusio magicno trece oko kroz koje je svet dobio dimenziju za koju nisam znao da postoji. Za to sam mu dozivotno zahvalan.
 
Jos jedan od bitnih ljudi 20og veka... 
+1000

A ja i nisam ono pozorišni frik...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...