Jump to content
Ros

EL 16/17, 30. kolo Darussafaka - Crvena Zvezda, petak 19,00h

Recommended Posts

Joe D

dao je jovari ključeve ali je ugušio dangubića svojim bečenjem na njega

:rolf:

Malvo

Tako se i V. Jovanovic becio.

zakintos

Sta ima veze, pa i taj V. Jovanovic je sa budzetom od sedam miliona ispao posle prve runde :fantom:

Prošao je u Top 16 osvojio trplu krunu i kako kažete učinio "bogovski uspeh"

E sad kad bi to rekao nekom Grobaru, za VJ svi bi mislili da sam lud.

A ovako pošto vidim da je ovde prisutan Vučićizam i da je sramota koliko vam dobro ide, kao i SrbijI

i da postižete neverovatne uspehe, uživajte u vašim pobedama neću da vam kvarim idilu  :thumbsup:

pantelia
 uživajte u vašim pobedama neću da vam kvarim idilu  :thumbsup:

Budi covek od reci, pliz :(

katamaran

Tako se i V. Jovanovic becio.

Becka skola  :nobles:

theanswer

Iz usta najvećeg forumskog blama, moraću da shvatim ozbiljno.

Hvala, razmotriću stavove još 1.

Prijateljski savet, ništa više. Da se ne bi blamirao kao sad sa Calaverom, razmontirao te dečko. 

Mil@n

Prijateljski savet, ništa više. Da se ne bi blamirao kao sad sa Calaverom, razmontirao te dečko.

Nije ni čudo što se baš tvoj nazovi mozak primio na priču o strancima koji su zamene prvim opcijama sa skromnim minutažana i verovatno plaćeni u skladu sa tim a od kojih se očekuje "da prave razliku".

O "sitnici" da nisu ni pripreme prošli sa timom, da su dovedeni kad je sezona već odmakla i da svako zaslužuje barem neki period adaptacije, da ne govorim.

Najveća odgovornost je na nosiocima igre, oni to nisu niti su za to dovedeni, pogotovu to nije TREĆI CENTAR. Da li su mogli naći bolje? Teško sa obzirom na okolnosti, i ako da, razlike bi bile neznatne.

Pri tom, nikakvu odgovornost ne treba ni tražiti. Tim je Rezultatima prevazišao kvalitet.

Sent from my Nexus 6P

theanswer

Nije ni čudo što se baš tvoj nazovi mozak primio na priču o strancima koji su zamene prvim opcijama sa skromnim minutažana i verovatno plaćeni u skladu sa tim a od kojih se očekuje "da prave razliku".

O "sitnici" da nisu ni pripreme prošli sa timom, da su dovedeni kad je sezona već odmakla i da svako zaslužuje barem neki period adaptacije, da ne govorim.

Najveća odgovornost je na nosiocima igre, oni to nisu niti su za to dovedeni, pogotovu to nije TREĆI CENTAR. Da li su mogli naći bolje? Teško sa obzirom na okolnosti, i ako da, razlike bi bile neznatne.

Pri tom, nikakvu odgovornost ne treba ni tražiti. Tim je Rezultatima prevazišao kvalitet.

Sent from my Nexus 6P

Zajedničko za većinu vas jeste što konstantno vređate kad nemate ništa pametno da kažete. To je tužno. Moj nazovi mozak. Kakva uvreda jbt, bar da znate da uvredite.

Nego, žongliraš sa terminima verovatno, pretpostavljam, čuo sam, javio mi gavran iz kuće Čović i onda to uzimaš kao jasan dokaz za dalju tvrdnju.. 

Mil@n

Koje nas? Toliko nas a uvek ti sa druge strane, pomislio bi neko da je do tebe.

Pretpostavljam da je brukaš se kompliment? Ne budi sisa no budi muško, sam si počeo.

Sent from my Nexus 6P

theanswer

Koje nas? Toliko nas a uvek ti sa druge strane, pomislio bi neko da je do tebe.

Pretpostavljam da je brukaš se kompliment? Ne budi sisa no budi muško, sam si počeo.

Sent from my Nexus 6P

Prijatelju, sisa ili muško ne možeš biti preko interneta, samo u RL. 

Brukati se nije uvreda sigurno. 

Mil@n

Prijatelju, sisa ili muško ne možeš biti preko interneta, samo u RL.

Ne bih se složio. Pisanje ljudi odslikava njihove manire.

Npr ti si mogao reći Milane nisi u pravu ali si rekao brukaš se. To govori nešto o tebi.

Sent from my Nexus 6P