Jump to content
Ros

EL 16/17, 30. kolo Darussafaka - Crvena Zvezda, petak 19,00h

Recommended Posts

levi

A ako i ne uđemo u top 8 to je zato što nikakav top 8 ne postoji, tako da smo sami krivi ako smo ga jurili  <_<

Mil@n

pa sta mislis, zasto thompson ne dobija minutazu? a wolters se potpuno raspao u poslednje vreme, u odlucujucoj tekmi se nije ni pojavio.

stranci se dovode da prave razliku, a ne da samo budu u rotaciji. uostalom, u prethodnim sezonama smo imali dosta takvih igraca, video si kako to treba da izgleda.

Ovi nisu dovedeni sigurno da prave razliku, tj Tompson i Volters jer su obojica dovedeni posle početka sezone kao zamenski igrači na svojim pozicijama da menjaju Jovića i Kuzmića. Kada su ih dovodili, znali su koliko će igrati, nemoj mi reći da su očekivali da će za to vreme sa 10, 15 minuta po tekmi Tompson ni toliko - da prave razliku? To je malo nefer prema njima. Pogotovu sa obzirom koliko su plaćeni, sumnjam da su to neke basnoslovne cifre.

Đenka sa druge strane pravi razliku, kakvu takvu ali pravi. Ima neki kontinuitet i jedini je koji može da probija, razvlači odbranu, iskreira sebi šut sa polu ili distance. U nekom drugom timu možda to ne bi mogao, ali sa Lazićem npr koji je napadački limitiran igrač, sa jednim jebenim Mitrovićem koji je 5 klasa ispod ovog nivoa, Dangubićem, on je Jordan i razlika it self. 

MiddleClass

Krece preokret! U inat hejterima!

Calavera

Ovi nisu dovedeni sigurno da prave razliku, tj Tompson i Volters jer su obojica dovedeni posle početka sezone kao zamenski igrači na svojim pozicijama da menjaju Jovića i Kuzmića.

bukvalno nije proslo ni godinu dana otkako smo u istoj situaciji doveli millera, pa je nekako ipak sve ispalo okej. s druge strane, wolters nam je u depth chartu na jedinici pao iza djenke, a thompson nam je treci centar koji na pola utakmica i ne igra. koji su ih kurac onda uopste i dovodili?

i nemam pojma zasto spominjes djenku, on ocito nije u ovoj prici niti sam ga ja ubacivao u isti kos s ovim mladicima.

Timmi

guduric :lol:

bitno da je mudonja jer je da trojku od tablu

Edited by Timmi

renne

Duh Babe ušo u Gudurića

levi

I dalje ih uljuljkujemo. Nisu ni svesni šta ih čeka sada

Jozef K.

Koji je rc Guduri

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Mil@n

Ako se dobro sećam, Miler doveden kad se Mitrović sjebao? Doveden da igra 30 minuta. To ti govorim, ovi jednostavno nisu dovedeni da prave razliku već da krpe rupe u roosteru kao zamenski igrači na svojim pozicijama.

Pitanje što su ih dovodili stoji, ali to je pitanje za njih :) Meni vi Volters igrao keca Aa ne Đenka da se dodatno umara kao jedini konkretan napadač.

Đenku sam spomenuo jer je crnac :D Rekao si da smo promašili crnce, a i on je stigao ove sezone.

Sent from my Nexus 6P

Calavera

rekao sam igrac na poziciji crnca, tj. stranac, i onda naveo ovu dvojicu.

kako god gledao na situaciju, cinjenica je da ovaj tim nece proci u top 8 ponajvise usled nedostatka kvaliteta, a u toj situaciji je neoprostivo da ti izuzetno bitna mesta za strance zauzimaju ovako prosecni igraci.

Edited by Calavera

katamaran

Na glup nacin izgubismo top 8 al bez Jovare ionako tamo nemamo sta da trazimo. Samo da opeglamo sokice i ja sam zadovoljan sezonom.

Ima ovde jos da se igra al sve i da prodjemo lagano bi nas oprali CSKA ili Real.

Steta sto ne uradismo vise jer smo u jednom delu sezone stvarno bili izuzetno konkurentni.

Mil@n

rekao sam igrac na poziciji crnca, tj. stranac, i onda naveo ovu dvojicu.

kako god gledao na situaciju, cinjenica je da ovaj tim nece proci u top 8 ponajvise usled nedostatka kvaliteta, a u toj situaciji je neoprostivo da ti izuzetno bitna mesta za strance zauzimaju ovako prosecni igraci.

Znaju to i oni ali kontam da nisu imali para za više.

Sent from my Nexus 6P

MiddleClass

Preokret!

Calavera

niko ovde ne zna za koliko para ti ljudi igraju, nema potrebe uvlaciti takve stvari u diskusiju. cinjenica je da su ove sezone promasili sa strancima i to je jednostavno tako.

MiddleClass

Vi ladno na najbitnijem mecu sezone pricate o pojacanjima. :lolol:

Edited by MiddleClass