Jump to content
Ros

EL 16/17, 30. kolo Darussafaka - Crvena Zvezda, petak 19,00h

Recommended Posts

MiddleClass

Blat prepisuje od Radonje. Cim je niska petorka i on vadi visokog centra. Neznalica!

Mil@n

bez jovica i s promasenim pojacanjima na poziciji crnca™ nije ni bilo realno ocekivati top 8. neka, bar ce imati vise vremena da se odmore za finale abe.

Na koga misliš života ti? Đenka igra u najgorem služaju korektno, a Tompson nije dobio ni približno minuta pa da se donese neki konkretniji sud. 

A mislim da ni Volters nije ne znam kakav promašaj. 

pbg12345

a u kurac vise i skok

renne

Šta reći a ne zaplakati

Timmi

ne ocekujte skok s thompsonom na petici

Calavera

Na koga misliš života ti? Đenka igra u najgorem služaju korektno, a Tompson nije dobio ni približno minuta pa da se donese neki konkretniji sud. 

A mislim da ni Volters nije ne znam kakav promašaj. 

pa sta mislis, zasto thompson ne dobija minutazu? a wolters se potpuno raspao u poslednje vreme, u odlucujucoj tekmi se nije ni pojavio.

stranci se dovode da prave razliku, a ne da samo budu u rotaciji. uostalom, u prethodnim sezonama smo imali dosta takvih igraca, video si kako to treba da izgleda.

Edited by Calavera

MiddleClass

Dangubic je smjehotresan. Trener u mladjim kategorijama koji njemu nije rekao da se gubi kuci treba da batali posao.

MiddleClass

Cirbes je za Kuzmica Olajdzuvon...

pbg12345

kakva dva napada na kraju  :isuse:

statistika kaze da su imali 6 ofanzivnih skokova, ja sam stekao utisak da su imali preko 10

deluje da su nam bas slabi izgledi. za pocetak moralo bi se ubaciti nesto spolja

MiddleClass

Trojku jos nismo pogodili, a oni 7-8 sigurno. Ali skok u odbrani je uzas.

levi

Opustili smo ih kilavim pristupom. Oni su u glavama ovo već dobili, to može da bude zajebano ako ih sad  pritisnemo   -_-

assignment

Jos je rezultatski ovo i dobro, -12

I pored svih nasih mana i povrede Jovica smo mogli uzeti pobedu vise (npr protiv Oly-a ili na pocetku sezone) i biti u TOP 8 sto bi bilo nestvarno ako se uzme u obzir Mitrovic, Bjelica, promasena pojacanja itd, itd...

Stim sto je tim ocigledno sklopjen za ono najbitnije, a to je ABA....

ducca

Dangubic je smjehotresan. Trener u mladjim kategorijama koji njemu nije rekao da se gubi kuci treba da batali posao.

Zaleti se covek na ulaz, i sa onakvim fizikalijama umesto da ide do kraja na polaganje ili kakav god sut iz naskoka on se zabije pod tablu, jebeno neverovatno :isuse:

Jozef K.

Jeste tim kvalitativno lošiji, ali nervira što su utakmicu izgubili na aerodromu Nikola Tesla.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk