Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 16/17, 29. kolo Crvena Zvezda - Uniks, petak 18h

Recommended Posts

levi

Radonja ispravlja Vujčinov prevod na engleski  :s_dj:

Wilde

Koji smo na kraju ako pobedimo Darušafaku?

MiddleClass

Meni ovo izgleda odlicno!

renne

Koji smo na kraju ako pobedimo Darušafaku?

Sedmi

salerokada

Kako sedmi? Baskonia ima pobedu više od nas trenutno.

ducca

Igra Dobric, mene vise zanima sto ne odmori Kuzmica i ubaci Tompsona..

Pa odmorio Kuzmu u Barseloni, sad na redu bio Tompson

Nikodije

Meni ovo izgleda odlicno!

odlicno je sto smo se raspucali, trebala nam je 1 ovakva (rekreativna) utakmica za dizanje samopouzdanja pred ono sto nas ceka u utorak i petak, flouters konacno dobra minutaza, valjda je ra konacno shvatio da ipak mora da ga koristi u nastavku sezone i da proba da izvuce najvise od njega sto moze posto od jovare slaba vajda.

Malvo

Totalni ludaci i kreteni sta uradise decku. I ne samo ovu utakmicu nego od pocetka. Radonjino ja volim da imam igracw u timu i kad nisu sto posto spremni.

Verujem da ti je poznato da su njegovi problemi sa ledjima hronicni i da je izmedju ostalog zbog toga otpao iz reprezentacije pre dve godine, a sad zasto li pises ovo, jebem li ga.

Filozof manijak

Piše zato što je kretenski od strane struke da gura u igru nedovoljno oporavljenog igrača, uprkos hroničnoj povredi ledja.

Malvo

Ta povreda ledja nije povreda od koje se oporavlja, Sa njom ce igrati i posle Zvezde, kao sto je igrao i pre nje. Ono sto se desava je da povremeno igra sa manjim ili vecim bolom u ledjima. Onda kad bol postane jaci, odmara.

Cini mi se, a i cujem, da se nista specijalno nije promenilo, osim veceg intenziteta napora usled novog formata Evrolige i njegove uvredjenosti sto nije pusten u Barsu sredinom sezone. I ne krivim ga ni za jedno ni za drugo. Nije vise mlad, ima porodicu i mora da se osigura makar jednim jacim ugovorom, a nije fer od kluba da ga ne pusti u drugi klub, a ne placa ga redovno (kao uostalom ni celu ekipu, ali da ne drmam taj kavez).

Takav odnos nije u redu, ali besmislica je da ga je neko terao na teren nezalecenog. On vuce taj problem tokom cele karijere. Sad je samo postao izrazeniji, jer se utakmice igraju, a maltene se i putuje, na svaka tri dana.

Edited by Malvo

levi

Jedino što su mogli da urade da ga ne troše toliko u Aba ligi. Da je bilo više poverenja u Woltersa i Rakićka, a manje jurenja rekorda 

Filozof manijak

Ta povreda ledja nije povreda od koje se oporavlja, Sa njom ce igrati i posle Zvezde, kao sto je igrao i pre nje. Ono sto se desava je da povremeno igra sa manjim ili vecim bolom u ledjima. Onda kad bol postane jaci, odmara.

Cini mi se, a i cujem, da se nista specijalno nije promenilo, osim veceg intenziteta napora usled novog formata Evrolige i njegove uvredjenosti sto nije pusten u Barsu sredinom sezone. I ne krivim ga ni za jedno ni za drugo. Nije vise mlad, ima porodicu i mora da se osigura makar jednim jacim ugovorom, a nije fer od kluba da ga ne pusti u drugi klub, a ne placa ga redovno (kao uostalom ni celu ekipu, ali da ne drmam taj kavez).

Takav odnos nije u redu, ali besmislica je da ga je neko terao na teren nezalecenog. On vuce taj problem tokom cele karijere. Sad je samo postao izrazeniji, jer se utakmice igraju, a maltene se i putuje, na svaka tri dana.

vidim što su opravili Jovića uvodjenjem u igru sa nesaniranim ledjima, sad je završio sezonu izgleda.

Uopšte nije besmislica da treneri i uprava teraju nezalačenog igrača u vatru, lično mi se to dešavalo više puta. Prezirem takve trenere koji u igračima posmatraju mašine i gladijatore i ne interesuje ih zdravlje istih (ne mislim ovim na Radonju, samo mi je šlagvort za pravednički rant prema takvim trenerima)

theanswer

Verujem da ti je poznato da su njegovi problemi sa ledjima hronicni i da je izmedju ostalog zbog toga otpao iz reprezentacije pre dve godine, a sad zasto li pises ovo, jebem li ga.

Verujem da pratiš košarku i da je gledaš pa mi možeš odgovoriti na pitanje koliko si puta zaredom video da neki igrač počne utakmicu, odigra 5min pa je ne završi? Ja nijednom 2x zaredom, a ovo je bilo možda i 5x u mesec dana