Jump to content
Ros

EL 16/17, 27. kolo Crvena Zvezda - Ολυμπιακός, sreda 19h

Recommended Posts

nemoderisani

ok, preterao sam, izbacilo me ono sinoc iz takta.

imao je odlicnih zavrsnica ove sezone. ono sinoc je bilo uzasno. sve sto je mogao da zajebe, zajebao je. desava se sve redje. kad i ako to savlada ide dalje od zvezde i to je to.

Simon nas je juce zakopao defanzivno, sto mu nije prvi put, pre svega mi je on odgovor za njihov povratak na kraju. Radonja opasno zasteka sad samo sa tim prilagodjavanjem na small ball. Kuzmic ne bi pokrivao sut za tri nista losije od Simona koji ni ruku ne digne. Neshvatljivo mi je da bar ne proba kako treba. Ali to je Radonja, pokazao je da ume da otkloni svoje nedostatke, doci ce i to na red, nadam se dok je jos kod nas.

assignment

naravno, nego ljudi su uvek pod utiskom onoga sto je poslednje, posebno ako je negativno.

meni nije jasno zasto flouters nije igrao poslednjih 15 minuta. imao je korektnu rolu kada smo stizali i prestizali rezultat, ubacio neke koseve, nije bio busan u odbrani, a onda ga radonja stavlja na klupu krajem 3/4 i zaboravlja.

uzgred, pisao sam da ovom timu vise fali jos jedna cetvorka nego petica kada se dovodio visoki igrac, i mislim da mi je vreme dalo za pravo.

Sad bez zajebanicije, jel mislis da je Ra ikada pomislio ili cak probao da mu Deon igra 4? Ili Bjelica?  Ja ne znam koliko bi oni bili gori od mrtvog kapitena i da li je to uopste moguce.

Kada je Deon doaso npr. delovao je veoma agilno i pokazao dobar sut iz polu distanse i po fizici mi ne deluje kao petica...

Wolters po meni nije los igrac i mogao bi biti bolji, ja mislim da je njemu mind set u kurcu, sto i ne cudi, jer kada trener radje stavlja beka da igra pleja a ti blejis na klupi ili fasujes klupu nako prve greske, a vidis kapitena tima koji te u bukvalno svake utakmice kosta jedno 15 poena (bar u EL)  ali je starter, jako je tesko nakupiti samopouzdanje...

Juce nas je pored svega najvise kostala odbrana Simonovica, preko kojeg su u tri napada strpali 8 poena i vratili brzo u egal... Izgleda da njegovom prirednom karakteru nisu pomogla "men of the mach" i druga tapkanja...

SleeperSleep

Simon nas je juce zakopao defanzivno, sto mu nije prvi put, pre svega mi je on odgovor za njihov povratak na kraju. Radonja opasno zasteka sad samo sa tim prilagodjavanjem na small ball. Kuzmic ne bi pokrivao sut za tri nista losije od Simona koji ni ruku ne digne. Neshvatljivo mi je da bar ne proba kako treba. Ali to je Radonja, pokazao je da ume da otkloni svoje nedostatke, doci ce i to na red, nadam se dok je jos kod nas.

i to je radonjina odgovornost. prvo sto je baba beskoristan, a on dovodi tompsona, pa sad simonovic mesecima igra druga poluvremena vaznih tekmi prakticno bez izmene. dalje, ne znam da li je dobric sinoc bio na klupi - mogao je da proba njega da stavi na agravanisa na par minuta. ili dangubica. ili cak lazica (garantujem da bi ga branio dovoljno dobro), a dangubica na protivnickog pleja... ma milion opcija je bilo. ja se i dalje nerviram. utakmica sezone i otvoren put do 4. mesta. jbg.

renne

Bio je na klupi, u jednom trenutku ga podigao, pa vratio nazad

Nikodije

Sad bez zajebanicije, jel mislis da je Ra ikada pomislio ili cak probao da mu Deon igra 4? Ili Bjelica? Ja ne znam koliko bi oni bili gori od mrtvog kapitena i da li je to uopste moguce.

Kada je Deon doaso npr. delovao je veoma agilno i pokazao dobar sut iz polu distanse i po fizici mi ne deluje kao petica...

Wolters po meni nije los igrac i mogao bi biti bolji, ja mislim da je njemu mind set u kurcu, sto i ne cudi, jer kada trener radje stavlja beka da igra pleja a ti blejis na klupi ili fasujes klupu nako prve greske, a vidis kapitena tima koji te u bukvalno svake utakmice kosta jedno 15 poena (bar u EL) ali je starter, jako je tesko nakupiti samopouzdanje...

Juce nas je pored svega najvise kostala odbrana Simonovica, preko kojeg su u tri napada strpali 8 poena i vratili brzo u egal... Izgleda da njegovom prirednom karakteru nisu pomogla "men of the mach" i druga tapkanja...

Ne mogu ni dion ni bjelica da igraju cetvorku. Ne moze ni baba da je igra, zato nam tu fali igrac. Imamo tri petice koje se guse medjusobno, a na cetvorci simon ispusta dusu. Nije uopste fer nesto prikenjavati simonu, nema ni on snage vise verovatno.

Mil@n

Ne mogu ni dion ni bjelica da igraju cetvorku. Ne moze ni baba da je igra, zato nam tu fali igrac. Imamo tri petice koje se guse medjusobno, a na cetvorci simon ispusta dusu. Nije uopste fer nesto prikenjavati simonu, nema ni on snage vise verovatno.

Pustio bi Bjelicu na 4, ne bi trepno. Može da se izvuče u napadu spolja, da ostavi prostora centru, u odbrani ne može biti gori od Mitrovića. Kao ni u napadu. Kao ni u bilo čemu.

SleeperSleep

bjelica ni u ludilu ne moze na 4. on je i sporiji i gori u skoku od babe. a realno ne moze ni tompson. zato je njegovo dovodjenje bilo promasaj.

Edited by ikar

MiddleClass

Spanulis prvi put bez poena na evro mecu od 2003.

Nikodije

Spanulis prvi put bez poena na evro mecu od 2003.

lazic.jpg