Jump to content
April

Saša Janković, život i priključenija

Recommended Posts

radnik

Jednom julovac, uvek julovac.

Danas procitah intervju Zorana Cicka u NE (nova ekonomija) i neverovatna transformacija. Odvratna mi je njegova faca i danas, ali stavovi koje je izneo su manje vise OK.

MancMellow

Formalno, oni su na korak do hapsenja Jankovica pod optuzbom za ubistvo.

Nadam se da ce podneti ostavku, djavo je odneo salu, a nece ga pustiti na miru.

ne sme da podnese ostavku, time bi bezmalo priznao da nesto nije u redu, a i sebi bi time onda smanjio sansu za politicki uspeh u buducnosti. hocu reci, nadam se da nece to uraditi.

Edited by MancMellow

pacey defender

Možda jesu na korak do hapšenja ali neće napraviti taj dodatni korak. Ovo je lajanje psa koji je na dugačkom lancu, ali ipak na lancu.

Još jedna SNS akcija zastrašivanja javnosti i drugih funkcionera, da ne talasaju mnogo inače će da budu rastrgnuti u medijima. Pre svega poruka opoziciji.

I uspeće, naravno.

VIdimo se u subotu na mitingu. Došlo takvo vreme, jebiga.

Аврам Гојић

ne sme da podnese ostavku, time bi bezmalo priznao da nesto nije u redu

Ostavka se podnosi i kada vise ne mozes da radis svoj posao, jer je tvoja licnost postala za javnost vaznija od funkcije koju obavljas. Steta je vec nacinjena, a ja bih voleo da Jankovic izadje iz ove price zdrav i citav. Ovi su na ivici da pocnu da ubijaju, i mozda ce poceti od njega.

Ja navijam za nekakvu gromoglasnu ostavku, uz pisma svim ustanovama u svetu koje se pitaju za nesto.

Sto se tice politickog uspeha, ne znam odakle vam ideja da Jankovic ima ambiciju i harizmu i kapacitet da udje u politiku, 

MancMellow

Ostavka se podnosi i kada vise ne mozes da radis svoj posao, jer je tvoja licnost postala za javnost vaznija od funkcije koju obavljas. Steta je vec nacinjena, a ja bih voleo da Jankovic izadje iz ove price zdrav i citav. Ovi su na ivici da pocnu da ubijaju, i mozda ce poceti od njega.

Zasto mislis da bi bio bezbedniji kao bivsi zastitinik gradjana nego kao sadasnji? Ostavka je pola priznanja. 

Аврам Гојић

Zasto mislis da bi bio bezbedniji kao bivsi zastitinik gradjana nego kao sadasnji?

Zato sto je ostavka jedino sto zele od njega, kako bi mogli da postave nekog svog papagaja. 

A nekako ne mogu da se nateram da navijam iz tople fotelje za ostanak Jankovica na funkciji, jednostavno njegova bezbednost mi je bitnija od ove propale drzave. Kao da njegov integritet pa menja nesto. Bataljuj, covece, cuvaj glavu.

Edited by Грешни Василије

Dagmar

Zasto mislis da bi bio bezbedniji kao bivsi zastitinik gradjana nego kao sadasnji? Ostavka je pola priznanja. 

+1

SleeperSleep

@ vasudeva

ajde molim te daj mi operacionalnu definiciju harizme.

dalje, kapacitet? vucic ima kapacitet, vulin takodje. stefanovic ima i zoran babic. jankovic nema? tesko.

o ambicijama ne znam nista. ja recimo nisam ni napisao da on zeli da bude lice nove udruzene opozicije, samo da ga vucicevi zlikovci tako dozivljavaju.

za kraj, naravno da ne treba da podvije rep i podnese ostavku. stalno provejava taj rezon u tvojim postovima (slicno je bilo na medijima) da je u redu protestvovati i boriti se protiv zlikovaca dokle god to nije opasno. ne mogu ni da ti opisem koliko je taj stav pogresan.

Edited by ikar

pacey defender

Imajte u vidu da početkom maja ističe mandat Neveni Petrušić. Ona je najavila da ne želi da se kandiduje ponovo. Nema nikakvih naznaka ko će biti novi Poverenik za zaštitu ravnopravnosti. 

Ova kampanja u vezi sa Jankovićem je klasična nasilnička akcija preuzimanja nezavisnih organa čiji je mandat kontrola vlasti. Ne sme im se dopustiti da u tome uspeju. 

SleeperSleep

btw, kad je miting u subotu?

Frank Pembleton

Imajte u vidu da početkom maja ističe mandat Neveni Petrušić. Ona je najavila da ne želi da se kandiduje ponovo. Nema nikakvih naznaka ko će biti novi Poverenik za zaštitu ravnopravnosti.

Ova kampanja u vezi sa Jankovićem je klasična nasilnička akcija preuzimanja nezavisnih organa čiji je mandat kontrola vlasti. Ne sme im se dopustiti da u tome uspeju.

Tačno tako.Beton beton samo beton...

Блок_64

Neko cijim se automobilom ubijaju deca po Beogradu nasao se pozvanim da brani Srbiju od onih "iz cijeg se oruzja ubijaju ljudi". 

Није ваљда да си заборавио хотел и како му се наводно убила другарица са којом се он виђао у хотелској соби,јер су били другари. :fantom:

Наравно 20+ млађа од њега.

Аврам Гојић

stalno provejava taj rezon u tvojim postovima (slicno je bilo na medijima) da je u redu protestvovati i boriti se protiv zlikovaca dokle god to nije opasno. ne mogu ni da ti opisem koliko je taj stav pogresan.

Ne, ne provejava stalno, nego  sam ga izneo u par vrlo konkretnih situacija.

zapravo, kad saberem, u samo dve od kada pisem na ovom forumu. kako si od toga napravio "stalno", misterija je.

sto se tice Jankovica kao politicara, nijedna stranka ili gradjansko udruzenje nece se okupiti oko njega, to je nerealno, kod nas se politika vodi u trenutno postojecim strankama i to ce tako biti jos dugo. javni nastup Jankovica ne odaje utisak nekoga ko je spreman da se uhvati ukostac sa ovim alama, njemu je bitno samo da obavlja svoju funkciju dosledno i to je to. sto se mene tice, to ga preporucuje za bilo koju drzavnu funkciju, ali ne verujem da ce doci do situacije u kojoj cu moci da ga podrzim kao politicara.

Edited by Грешни Василије

teacher

ZORAN BABIĆ, SNS

Ombudsman politizuje svoju funkciju i ima političke ambicije. Njega samo plata deli od opozicionog delovanja. Streljajte me ispred Skupštine zbog mog mišljenja o Saši Jankoviću...

Neka mu dobri Alah ispuni sve želje...