Jump to content
April

Saša Janković, život i priključenija

Recommended Posts

Time Crisis

Jednom julovac, uvek julovac.

braca

eh da su se 6. oktobra zaljulale bandere...

Hella

činjenica da je žmitrović na istoj strani s vučićevim prajdofilima samo potvrđuje Izrečeno :fantom:

ko ode na prajd koji su isti taj vučić i njegove botovske nazi horde sada ućutkane platama po jpovima sprečavale svih ovih godina je obična budala smrad ološ đubre i licemer 

Edited by Hella

ducca

Neko cijim se automobilom ubijaju deca po Beogradu nasao se pozvanim da brani Srbiju od onih "iz cijeg se oruzja ubijaju ljudi". 

Hella

kad je moj najbolji drug to predložio jednom dosmanliji on mi odgovorio iju ostrašćeni ekstremisto u kom si ti fazonu mi bi miran prevrat bez revanšizma :fantom:

Anonymous

Nije bilo neophodno, lustracija i raspuštanje tajnih službi bi rešilo problem, ali gotovo sad, šta je tu je.

MancMellow

Nije bilo neophodno, lustracija i raspuštanje tajnih službi bi rešilo problem, ali gotovo sad, šta je tu je.

pa to ne znam koliko moze da prodje, eto tako, donet zakon/dekret i gotovo. to cak ne znam koliko bi proslo i u nekim zemljama u kojima bezbednosne sluzbe nisu bas do te mere uvezane sa kapitalom (mada svugde jesu u nekoj meri), a kod nas bogami...

Caligula

Dobio covek i nadimak..i to ni manje ni vise nego od ove budaletine i svedoka udobnosti sfinktera gospodara Aleka

11149500_10205515634943328_1385049524617

Gospodin Smrt nekome zamera nesto.

Rekao bih da je ovaj odustao od ono malo coveka u sebi.

Prospero

pink je uradio follow up za informerov napad, od ponedeljka ujutro drže to na vestima plus na teškoj reči. što se danas čudite, jeste li prespavali zadnja tri dana?

Singer

Bili smo zauzeti pitanjem ko je prosuo kafu i zašto baš tada :fantom:

Meazza

Ima nas koji ne ukljucujemo TV (osim kad ima neki fudbal).

Prospero

u al ti je razlog za uključivanje :fantom:

Time Crisis

Ima nas i koji nemamo TV :)

Malvo

ovo je toliko providno, bedno i siledžijski da i kod hardkor pristalica (može da) izaziva kontraefekat, po tradicionalnom srpskom "ma ko zna zašto _____". bolje da su izmislili nešto, tipa trpao starletu i izvukli neku db kurvetinu da odradi medijski posao nego što su ovo izvukli iz naftalina.