Jump to content
Ros

EL 16/17, 23. kolo Crvena Zvezda - Galatasaraj, cetvrtak 19h

Recommended Posts

levi

Juče u vestima arene jedna za drugom, prvo Zvezda dobila do sada najveću kaznu od El, a sledeća Zvezda poziva navijače da pomognu protiv Galatasaraja. Pa jbg

elementary

Ovo se gleda na mute večeras , ako se uopšte gleda .

Heaviside

Jesu navijaci poremeceni, ali za dosta kazni je i sam klub kriv. Poslednja kazna je zbog stajanja na stepenicama na utakmici protiv CSKA. Bio sam na utakmici, usao sam 15 minuta pre pocetka i zavrsio na stepenicama jer su na mom mestu bili neki momci koji nisu hteli da se pomere. Pustili su previse ljudi u halu, ulaze im ljudi bez karte + unutra ima premalo redara na prolazima i onda kao apeluju nesto...mogu da apeluju do sutra, njihov je posao da  uspostave potpunu kontrolu na ulazima u halu i pojedinacne sektore tribina, a zatim i da postave redare koji ce da teraju ljuda sa prolaza, sto je protiv CSKA na primer bilo nemoguce jer ti ljudi nisu imali gde da se sklone. U mom sektoru je jednostavno bilo znacajno vise ljudi nego sto ima stolica.

Apollo Creed

niko ne kontroliše ulaze po sektorima- u Areni možeš da šetaš pocelom nivou 200 ili 400 bez problema i da sedneš gde god hoćeš...Još jedino da se neko sa 400 spusti na 200, mada je verovatno i toga bilo...Pionir ne vredi ni komentarisati...

Nikodije

secam se onog uzasa na utakmici protiv galatasaraja 2013. u uleb kupu kada je hala bila prepuna (najpuniji pionir u istoriji, a pri tom je masa ljudi sa kartama ostala napolju), i posle su se uprpili i malo bolje pozabavili organizovanjem utakmica i takve stvari im se nisu desavale u sledece tri i po godine. ovo cemu svedocimo poslednjih par utakmica je povratak na taj galatasaraj iz 2013., verovatno zbog pojacanog interesovanja najvatrenijih. mogu da zamislim sta nas tek danas ceka. nadam se da ce im djordi odreati neku ozbiljniju kaznu, da se dozovu pameti, posto ovo rutinsko kaznjavanje od 8-12 k ne daje rezultate.

MiddleClass

Ljudina sipa :Hail:

nemoderisani

dajte potok, u inostranstvu sam

MiddleClass

Jovic sipa licne.

Aleksandar88

Ajmo cigani, treba mi nešto lepo da se desi u ovoj usranoj nedelji!

MiddleClass

Steta za ovu trojku preko Jovica, ostalo je bilo ok.

20-17 kraj prve

Edited by MiddleClass

elementary

Moglo je ovo bolje , mislim na razliku . Na 18-12 u jednom napadu smo promašili 2 trojke.

Edited by elementary

Plajvi

Samo da se Dibler ne uzjebe i ovo je rutinela... Ovi niti mogu niti zele. 

Laza ladno iz mesta oduvao Tajusa.  :fantom:

Edited by Plajvi