Jump to content
IGNORED

Bitange i Princeze


Patrick Mbomba

Recommended Posts

nije mi bitno, pravo da ti kazem, posto mi je ova epizoda bitangi i princeza stvarno super pa makar da je od prve do posljednje scene kopija cega god, ali zar nije ta spica sa banksijem od prosle ili mozda pretprosle godine? mozda sam, doduse, i pomijesala nesto.

Link to comment
nije mi bitno, pravo da ti kazem, posto mi je ova epizoda bitangi i princeza stvarno super pa makar da je od prve do posljednje scene kopija cega god, ali zar nije ta spica sa banksijem od prosle ili mozda pretprosle godine? mozda sam, doduse, i pomijesala nesto.
U jbt vidi stvarno, ja mislio ovo nova epizoda...Jeste Banskijeva fora od prosle godine. Banksy krao od 'Rvata! Zovite satnika! Zovite Njutarnji!
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

sto je bila odlicna epizoda bitangi veceras na atlasu. mislim da je to novogodisnja iz druge?! sezone, koja je u cro prikazana samo jednom i nikad vise, jer su se sprdali s pesnikom starim vise od veka tadijanovicem. u njoj gazda na pesnickom konkursu recituje "ne daj se, gines..." (zuju mi daj). veri fani.

Edited by darling
Link to comment

^genijalna epizodanesto mislim da sam je gledala vise od jedanput, ne racunajuci sinoc, al mozebiti i da je stvarno prikazana samo 1 u hrvatskojjel ovaj cl zirija sto nije tadijanovic lici na jergovica? :D

Edited by morgana
Link to comment

da, da, i ja sam ga tako sinoc gledala, ko jergovica. fra hasan hujdur,najmladji nobelovac na svetu, u slobodno vreme drustveni komentator, s takvom bradom i frizurom, nema ko drugi da bude :lol: pratila sam na forum.hr temu bitange i princeze, na kojoj su redovno pisali autori, i tamo sam saznala da postoji taj skandal s epizodom s tadijanovicem, mislim, skandalcic, jer je prikazano, ali zbog losih reakcija palanke, nikad vise nije reprizirano. ja sam je gledala tad, prvi put, jer se secam gazdinog ne daj se gines, a posle je nikad vise nisam ulovila na b92 il na obn.sinoc sam se pitala sta bi se desilo u srbiji da neko napravi takvu epizodu s dobricom cosicem, na primer :lol:

Edited by darling
Link to comment

e, pa, ajd, moguce da autori znaju bolje od mene :Dteorijski sam mogla da je gledam i na rtcg, posto je i tamo isla. sad, dal je to u pitanju, ili mi se samo cini da sam je gledala vise puta, neam pojma, a i nije bitnoa gazda je super sa ne daj se gines, sa onim serbedzijskim sesirom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...