Jump to content
IGNORED

Bitange i Princeze


Patrick Mbomba

Recommended Posts

vecerasnja epizoda :D ubacili su i Ratka Mladica i srpske obavestajce sa Tadicevom slikom u kancelariji i Slavicu Cukteras... cak i ovdasnjeg moda sa sporta :) sem ove, u petoj sezoni bila je dobra i ona epizoda kada se Teo i Kazo takmice, ostale slabe...

Link to comment
  • 1 month later...
ova sezona je smecejel se sjeca neko epizode sa jednorogom iza gazdine police sa dvd-ovima, kumerleovom carobnom kornjacom jankom i kazovim perpetuum mobile aparatom? ako bi mi taj neko doturio ime epizode, fala mu dje cuo i dje ne cuo.
na imdb-u se zove Becari i kontese(zadnja epizoda druge sezone)
Link to comment

cekaj, becari i kontese je epizoda sa onom idiotskom serijom sto se snima u stanu irene i lucije (ili kaze i ostalih, nisam sigurna)? sa dobrom katolickom omladinom koja jede vrhnje i sir?hm, mislila sam da to nije ta epizodahvala puno, skinucu je :)

Edited by morgana
Link to comment
cekaj, becari i kontese je epizoda sa onom idiotskom serijom sto se snima u stanu irene i lucije (ili kaze i ostalih, nisam sigurna)? sa dobrom katolickom omladinom koja jede vrhnje i sir?hm, mislila sam da to nije ta epizodahvala puno, skinucu je :)
jeste ta i ja sam se jedva setio, znam da je epizoda u drugoj sezoni al sam mislio da je u sredini
Link to comment
Umro Gazda
renne ako ti je iko ikad od admina zabranio da ostavis vise od dve reci po postu, verovatno su te nesto lozili. daj drugi put makar link, aman! :D
Link to comment

Atentat na Gazdu je bila, otprilike, 20-ta epizoda aktuelnog 5-tog ciklusa.Sinoćnja epizoda je bila 24-ta, poslednja u 5-toj sezoni.Naziv epizode je Zbogom žohari i tema je bila komemoracija Gazdi, koju je vodio Kazo.Veći dio epizode su bili flashbackovi - inserti iz ranijih epizoda (the best of Gazda).Ostale detalje neću prepričavati.

Edited by colonelo
Link to comment
renne ako ti je iko ikad od admina zabranio da ostavis vise od dve reci po postu, verovatno su te nesto lozili. daj drugi put makar link, aman! :D
potpis!ja sam fan gazde od kad sam prvi put odgledao ovu gej serijicu
Link to comment
u ovoj sezoni (premda nisam sve gledala) najbolja je ona epizoda sa koncertom riblje corbe
slazem se s tobom, iako sam gledala sve. teska srca priznajem da je ova sezona bila jadnjikava. ali sam, ko sto rekoh, svejedno ogledala sve, a gledacu i dalje. volim bip. Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...