Jump to content
Ros

EL 16/17, 22. kolo CSKA - Crvena Zvezda, cetvrtak 19h

Recommended Posts

MiddleClass

Samo 11 skokova. Bjelica i zicer :isuse:

Malvo

Ma Bjelica kao da ima penale u ugovoru ako pogodi dva otvorena suta zaredom.

ducca

A Simon u garbage tajmu forsira da nabaci koju brojku...istovremeno statirajuci u odbrani. Kako mrzim taj pristup, i sta ga koji kurac Ra drzi u igri, ionako ima prosek tip 35 min ove sezone, nek odmori malo u svakom smislu...

Evo i kapiten pustio ruku na 30 razlike :Hail:

Edited by ducca

MiddleClass

Luka nabacio luk van linije 6.75m

Ivo Petović

Nije ovo čak ni toliko loše izgledalo dve i pol četvrtine.

Ono što brine je da su pojedini igrači zaboravili šta ih je dovelo do ovog nivoa i sedam uzastopnih pobeda u EL, a to je nesebičnost, timska igra i nepokušavanje onoga za šta nisu sposobni.

btw Branko Lazić je car.

1n54jd3r

Mogli su da se drze protiv trojkaskog useravanja jer su napadacki dobro otvorili utakmicu. Ali kada je Nando poceo da im busi odbranu kao sir, pa plus and1, e tad je vec postalo frustrirajuce i tu su pali. Neverovatnu odbranu igraju citave sezone, a danas su delovali kao iscedjen limun. Niko da napravi ostar faul, sekiricu, posalje jednu poruku da nema laganih poena.

assignment

Mogli su da se drze protiv trojkaskog useravanja jer su napadacki dobro otvorili utakmicu. Ali kada je Nando poceo da im busi odbranu kao sir, pa plus and1, e tad je vec postalo frustrirajuce i tu su pali. Neverovatnu odbranu igraju citave sezone, a danas su delovali kao iscedjen limun. Niko da napravi ostar faul, sekiricu, posalje jednu poruku da nema laganih poena.

Ne znam po cemu mnogi to deklarisu kao user, pre ce biti da smo to lose branili, sto inace cinimo vec koju utakmicu. Mahom su sve bili otvoreni, cisti sutevi...

radisa

Ne znam po cemu mnogi to deklarisu kao user, pre ce biti da smo to lose branili, sto inace cinimo vec koju utakmicu. Mahom su sve bili otvoreni, cisti sutevi...

U prvoj su dve ušle preko babine™ ruke, sa blagim skokom untarag (druga i treća), što, moraš priznati nije baš lak šut... Posle se nebo otvorilo...

1n54jd3r

aman, ne znam ko od njih nije dao trojku u prvom...pa da su na treningu, nije realno