Jump to content
IGNORED

filmovi za uspavljivanje


mustang

Recommended Posts

donnie darko

 

nema sanse da predjem 10min. na kraju sam ga jednom odgledala stojeci. ima nesto u brzini i tonu sto mi potpuno omadjija mozak da mi se spava. ko u transu. 

Link to comment

od tarra je bukvalno svaki za spavanje, a sotonski tango inducira hipnoterapiju...

toliko filmova koje gledam upadaju u ladicu slow cinema i učenika i učenica tarkovskog da mislim da će ovaj topik uskoro doživiti renesansu.

možda da probamo da se fokusiramo i na koma scene? probaću nešto da iseckam, youtube kanal će se zvati lullabies for insomniacs.

a donnie je hiperaktivna dremka.  proizvodi lucidne spavače, mesečare...:happy:

Link to comment
On 31.1.2017. at 20:59, mustang said:

kad ste vec krenuli sa spominjanjem filmova koji na vas uticu tako da zaspite ... :)

 

 

 

za mene je to donnie darko.

ni dan danas ne znam o cemu se radi u filmu. mislim da sam ga iz 3 puta minimum gledala ali ne mogu da spojim u celinu. donnie darko ima neku hipnoticku energiju na mene bez obzira koliko sam razbudjena. sublimarno me samo patosira u horizontalu.

 

najgrdje je sto sam posle tog neuspeha uzela skript originalni da procitam i isto mi se desilo, 3 strane i ja gotova :isuse:

 

3 hours ago, mustang said:

donnie darko

 

nema sanse da predjem 10min. na kraju sam ga jednom odgledala stojeci. ima nesto u brzini i tonu sto mi potpuno omadjija mozak da mi se spava. ko u transu. 

:lolol:

Link to comment

To je bilo vreme jos pre deteta, pa nije bilo opravdanog umora, ali tokom "Lars and the real girl" zaspah dva puta, tokom dve veceri, tek trece smo ga zavrsili.

 

Quote

možda da probamo da se fokusiramo i na koma scene? probaću nešto da iseckam, youtube kanal će se zvati lullabies for insomniacs.

a donnie je hiperaktivna dremka.  proizvodi lucidne spavače, mesečare...:happy:

Hajde! @palfoot

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ja sam poceo sa zenom da gledam filmove uz prepricavanje:

Prvo ona zaspi, posle 15 minuta ja, probudim se ona budna, nastavim da gledam pa opet zaspim i tako 4-5 ciklusa. Sutra izvezemo celu pricu uz kavu. Bar poslednjeg Almodovara smo tako gledali

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...