Jump to content
IGNORED

filmovi za uspavljivanje


mustang

Recommended Posts

Prvih par epizoda Vajera. Mislim da sam tek iz treceg gledanja presao trecu epizodu. Ostalo je istorija :)

ja odustala vec kod prve, kad ne ide - ne ide

 

ajoj da, under the skin... cruel and unusual punishment ja to zovem, kao i sve gde se pojavi doticna s telecim pogledom

i ghost in the shell su morali s njom da nagrde, bas steta

Link to comment

Devojka i ja zaspali u pokušaju da gledamo Matrix 2.

Ja kasnije pokušao sam a ona me zatekla, kad se vratila sa posla, kako dremam na kauču.

to se zove, uziveti se u film, to je vec za drugu temu.

plugged-inness-as-the-only-way-to-be.jpg

Link to comment

Devojka i ja zaspali u pokušaju da gledamo Matrix 2.

Ja kasnije pokušao sam a ona me zatekla, kad se vratila sa posla, kako dremam na kauču.

nije te omadjijao onaj jedan ipo izraz lica koji poseduje keanu rivz? shokantno...

Link to comment

Mislim da sam u bioskopu zaspao samo jednom u životu, to je bio kineski Heroj, ne znam da li je bilo do filma ili do mene.

 

A u kućnom bioskopu zaspim uz bilo šta. Pošto volim da puštam serije i filmove pred spavanje, znam da sam jednu epizodu Simpsonovih odgledao iz četiri puta :lol:

Link to comment

Stalker...pa to kad bi gledao uveče zaspao bih sigurica...

Ja zaspao kući na Titaniku , a ne znam ni što sam počinjao da gledam...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 3 years later...

 

prelep film na momente ali i takav snore-fest, teška koma. scena sa dinosaurusima ubacuje u stanje virtualnog neizdrža kapaka, sve dok nas fredi kruger čeka u prikrajku sa sadističkim košmarnim predloškom. filmski ekvivalent muzike williama basinskog, ili bilo koje ambijentalne muzike, mjuzaka, muzičkog intermeca koji je trajao predugo, izvinite zbog neprekida noćnog programa. :happy:

Link to comment

Bio sam preosetljiv u periodu u kojem sam pokušavao da gledao The Tree of Life, prekidao sam gledanje više puta i probao da pronađem dan koji bi rasterao taj mrak. Ne sećam se više da li je bilo takvog dana, niti da sam film ikada odgledao do kraja.

 

Da ne idemo daleko, A Hidden Life je bolji izbor za temu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...