Jump to content
Sign in to follow this  
Ros

EL 16/17, 21. kolo Crvena Zvezda - Efes, petak 20,45h

Recommended Posts

elementary

Mislim da večeras gubimo , jednostavno igra velikih brojeva .

Očekivao sam poraz, Efes ima lagan raspored do kraja , Darušafaka dosta težak, obe ekipe imaju bolji međusobni sa nama. Sa Darušafakom igramo u zadnjem kolu tamo, nadam se da će se do tada sve razrešiti.

Evidentno je bilo da Jović i Kuzmara nisu fit, što je za našu ekipu uz nedostatak Dangube ipak preveliki hendikep. Danguba dosta znači u ovakvoj odbrani. Idemo dalje.

Nejtara fino odigrao.

Dakle bez Jovića,Kuza,Dangube i Gudure, mnogo je to.

Edited by elementary

assignment

Tesko da ce se od Gudurica jos nesto videti, decko je u totalnom kanalu, on je veceras 4 puta dao pas protivniku u ruke, ostale glupost da ne nabrajam, zao mi ga je...

Deon mora da igra 4, ne kapiram zasto smo ga doveli, da igra po dva minuta kao 3 petica?

levi

Očekivao sam poraz, Efes ima lagan raspored do kraja , Darušafaka dosta težak, obe ekipe imaju bolji međusobni sa nama. Sa Darušafakom igramo u zadnjem kolu tamo, nadam se da će se do tada sve razrešiti.

Nisi očekivao nego si se plašio. Nismo izgubili zbog velikih brojeva nego zato što nam ne leže, imaju odgovore na  naš pritisak, a naš pritisak nije onakav kakav je bio do sada zbog povreda i potrošnje

Ivo Petović

gudura... bas mrzim sto sam ovako u pravu. mora baja svaki put da je ovjeri i isfintira vazduh.

decka su svi digli u nebesa zbog herojskih suteva koje je pogodio, plus mu dali benefit of the doubt zato sto je mlad, a u sustini je imao vrlo prosjecnu sezonu kad se podvuce crta. sad imamo igraca koji nista od svojih mana nije ispravio u medjuvremenu.

Gudurini košarkaški limiti su jasni, meni je samo čudan ovoliki gubitak samopouzdanja koji rezultira donošenjem ovako loših odluka u napadu. Prošle, pa i ove sezone je imao par trenutaka kad je stvarno demonstrirao odličan composure (ne znam koja je srpsko-hrvatska reč), ovo u poslednjih par meseci liči na početnika. Da ne govorim o tome da je to igrač sa najviše glupih faulova po utakmici još od onog prvog stinta Vuka Radivojevića u Zvezdi.

Ja moram da prokomentarišem činjenicu da Rdonja bog konzervi na -15 i 2 minuta do kraja muči Jenkinsa i Simonovića koji jedva stoje na terenu. Neverovatan nedostatak šlifa.

Ipak najjači momenat utakmice mi je bio iz 3/4 kad je išla kontra za Efes i kad je Luka pokušao punim sprintom da se vratinazad, a izgledalo je kao da stoji u mestu. Jbt :(

Jozef K.

Falio Danguba

Pa jeste. U odbrani bi im poprilično poremetio organizaciju. Naravno, toliko malo energije smo imali da ni sa njim ne bi izbegli poraz.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Moća

Jbg nadao sam se da ce nam seriju prekinuti Teo ali sta da se radi.Osim umora i povreda utakmicu su odlucile Radonjine greske. Kada nam je Efes pravio seriju u drugoj cetvrtini tvrdoglavo je drzao Jovica umesto da vrati raspolozenog Voltersa. Druga greska je drzanje Simonovica u igri iako je bilo evidentno da ne moze nista da uradi protiv njihovih trojki. Treca stvar je Guduric koji mora da ima kredita da gresi a ne da posle prve greske leti na klupu cele sezone mu Radonjic tako sece igru i na kraju dobijes mladog igraca sa samopouzdanjem u debelom minusu. Da je Gudura imao kredita ove godine koliko je imao Mitrovic drugacij bi igrao danas. Nelogicno mi je da jedinog igraca koji moze da iskreira nesto sem Jovica, Voltersa i Dzenkinsa seces na svaku najmanju gresku. Danas je izgresio katastrofa ali sve je to posledica samopouzdanja.

Sta je tu je sad da dobijemo Grobare pa Cska nije bitan a onda Galatu i Brose moramo da dobijemo kako znamo i umemo.

Edited by Moća

MiddleClass

E jbg, vidi se da ima Gudura dosta kredita, ali ne ide pa ne ide. Neka ga na klupi.

Sutra ce ga krenuti. Mmw

Moća

Kog kredita? Juce je prvi put da posle prve greske nije izasao.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

levi

Galatu i Brose moramo da dobijemo kako znamo i umemo.

To je mali problem sa ovom Evroligom, što niko u Evropi nema iskustva igranja dvokružno lige protiv 15 aždaja

Svako ima materijala da te razvali u gostima ako nisi na visokom nivou. Sinoć ne bi dobili ni Brose ni Galatu

Mil@n

Nisi očekivao nego si se plašio. Nismo izgubili zbog velikih brojeva nego zato što nam ne leže, imaju odgovore na  naš pritisak, a naš pritisak nije onakav kakav je bio do sada zbog povreda i potrošnje

A malo smo izgubili jer smo hendikepirani povredama o čemu je Radonja najviše i pričao na kzš.

Edit: glede Gudure, jako je u nezahvalnoj poziciji gde se očekuje da bude džoker koji će UVEK da uđe i da 15ak poena i prelomi meč ili šta već, ali u stvarnosti to jako teško ide. Nema mentalnu sigurnost nekoga ko igra u petorci (kao npr Mitrović), i jako je teško biti sedmi osmi igrač koji konstantno doprinosi. Pri tom ga Radonja tretira kako ga tretira i onda upadne u bulu u kakvoj je sad... Ne može niko da zaboravi da igra za sezonu, na treneru je da izvuče najbolje iz njega. Naravno, i na njemu je da koristi šanse, ali nije mu lako svakako sa obzirom na navedene stvari.

Edited by Mil@n

MiddleClass

Kog kredita? Juce je prvi put da posle prve greske nije izasao.

Svaki mec pravi po 4-5 gluposti, da ga klupira posle prve mozda me bi toliko grijesio. :)

Moća

Svaki mec pravi 4-5 glupost i svaki mec ga posle prve izvede napolje pa ga vrati pa odmah posle greske izbaci i tako u nedogled.

Aleksandar88

Svaki mec pravi 4-5 glupost i svaki mec ga posle prve izvede napolje pa ga vrati pa odmah posle greske izbaci i tako u nedogled.

Juce ga je ostavio posle prve gluposti, pa je ovaj napravio jos 2-3 vezane. 

Moća

Poenta je da zbog takvog tretmana unazad sada ne zna gde bije vise.

MiddleClass

Kad igra kriv Ra, kad ne igra opet kriv Ra. :D

Radonja odlazi!