Jump to content
IGNORED

Good place


Lil

Recommended Posts

Mislite da su od početka planirali napraviti taj twist ili da su to putem smislili?
Plus i ako su planirali moguće da nisu rekli Ted Dansonu da bi bolje glumio.

Jel postoje neke naznake tog twista tekom epizoda, osim onih spomenutih u finalu?

 

 

"Jeal-Paul Sartre: Hell is other people" :lol:

Link to comment

Mislite da su od početka planirali napraviti taj twist ili da su to putem smislili?

Plus i ako su planirali moguće da nisu rekli Ted Dansonu da bi bolje glumio.

Jel postoje neke naznake tog twista tekom epizoda, osim onih spomenutih u finalu?

 

 

"Jeal-Paul Sartre: Hell is other people" :lol:

 

definitivno je planirano od početka jer je oduvek sve bilo malo off i kao da nije sve na svom mestu. moraću stvarno pogledati sve ponovo da nađem hintove...

ja lično nisam ništa ni naslutio, a sa redditom i svim dokonim teoretičama svakog budućeg twista svake serije, baš je uspeh sačuvati ovako nešto do samog kraja.

a ted danson je najveći bog. fantastičan celu sezonu, (spoiler ahead) a od evil laugha u poslednjoj epizodi je u trenutku otišao od dobrice do demona. 

jako volim schura i baš mi je kul što se sada sve resetovalo i što ćemo od druge sezone gledati seriju sa potpuno istim likovima i potpuno drugom radnjom. (spoiler off)

Link to comment
  • 1 month later...

Malo me brine što izgleda da nemaju konkretan plan za buduće sezone, s obzirom na to da je prva bila jedna od najkvalitetnijih i najzaokruženijih sezona ičega ikada. Ne znam da li se i u jednoj seriji (stripu, serijalu filmova) ispostavilo da je svaka naizgled greška, propust ili slično zapravo opravdana i namerna. 

 

No dobro, ima u ovoj situaciji materijala za bar još dve sezone, a verujem da će Schur&co. do tada smisliti šta i kako dalje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...