Jump to content
radisa

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?

Recommended Posts

Sara

i meni se cini da je Tramp nepredvidljiviji od ostalih, zato je mozda mnogima i strasniji:(

verovatno mnogi u usa protestvuju jer im se ne dopada da ih u svetu pretstavlja neko ko bas i nije najelegantnije resenje,

lepo rekla Tanja Boskovic `21.vek - Izgledam dakle postojim` 

(i ovde se ljudima okrece stomak od Tominog izgleda i drzanja, a on siroma jos veruje i da je nobles)

ObiW

Kako svima odvratan kad je bila ona mapa gde bi dobio Hilari u skoro svim zemljama?

Dobio u skoro svim zemljama (zemljama :lolol: ), a izgubio sa tri miliona glasova. Mozak da prokljuca dok razresi dal je svima omiljen il je svima odvratan.

Meazza

Zemljama as in world countries, ne US states.

ObiW

Kako je tebi dobro kad si stigao i da prebrojis kako je Moldavija glasala na americkim izborima...

nesha taxista

Kako svima odvratan kad je bila ona mapa gde bi dobio Hilari u skoro svim zemljama?

To što je recimo meni on odvratan ne znači da mi Hilari nije. Da sam Amerikanac ne bih glasao ni za koga od to dvoje, a demokrati će pre svega sebi morati da priznaju da su pogrešili u izboru kandidata.

Edited by nesha taxista

Meazza

Kako je tebi dobro kad si stigao i da prebrojis kako je Moldavija glasala na americkim izborima...

Nisam ja to postavljao ovde, bila je neka anketa.

ObiW

Ma ima po internetu svasta da se nadje, al mi nikako nije jasno zasto je bitno dal' seljaci iz donje gologuzanije vole americkog predsednika. Jbmmumater, istovremeno kukate na novi svetski poredak, a stavljate ankete koje od americkog predsednika prave poglavicu celog sveta.

ObiW

To što je recimo meni on odvratan ne znači da mi Hilari nije. Da sam Amerikanac ne bih glasao ni za koga od to dvoje, a demokrati će pre svega sebi morati da priznaju da su pogrešili u izboru kandidata.

Vidi, to moze i za republikance da se kaze ako krene po zlu, da ce morati pre svega sebi da priznaju da su pogresili u izboru kandidata koji je na kraju pobedio, i da je Ted Kruz (a mozda i Rubio) bio mnogo bolji. MMQB nikad ne omane.

boshoku

a demokrati će pre svega sebi morati da priznaju da su pogrešili u izboru kandidata.

koliko ja razumem taj sistem, ona se izborila s drugim pretendentima, pa je postala kandidat - s njenim vezama i novcem, to izvesno nije bio problem

Meazza

Ma ima po internetu svasta da se nadje, al mi nikako nije jasno zasto je bitno dal' seljaci iz donje gologuzanije vole americkog predsednika. Jbmmumater, istovremeno kukate na novi svetski poredak, a stavljate ankete koje od americkog predsednika prave poglavicu celog sveta.

Pitanje nije bilo "da li volite Trampa", vec za koga navijate izmedju Hilari i njega.

stoka

Otkuda sad taj stav da predsednici SAD imaju toliku autonomiju?! Sećate se Obame sa početka prvog mandata, "Yes, we can!" i ostalih forica? Šta je ostalo od toga nakon osam godina? Ništa! Obama se pretvorio u jastreba, kao, uostalom, i svi njegovi prethodnici ...

Uloga SAD kao svetskog policajca nije više nečija želja, to je imperativ vojne industrije. Vojni lobi i vladari iz senke neće dozvoliti nikakav novi američki izolacionizam ...

A u slučaju da Tramp u svojoj naivnosti zaista pomisli da ima realnu moć, postoje raznovrsni recepti njegovog obuzdavanja. Ne mora to da bude atentat u klasičnom smislu, ali može da bude trovanje hrane i pića ... Tu je, na primer, rusko iskustvo dragoceno ...

Edited by stoka

porucnik vasic

Dobio u skoro svim zemljama (zemljama :lolol: ), a izgubio sa tri miliona glasova. Mozak da prokljuca dok razresi dal je svima omiljen il je svima odvratan.

Тако је да пустимо само Калифорнију да одреди ко треба да буде изабран...

askeladden

Scarlett,Meryl,Ashley i sirota mala bogatasica Bionce da budu komisija.Jbmti,njima da sklone Meksikance i ostalu robovsku radnu snagu iz Srednje Amerike,bankrot odma.

Caligula

Ne vole ga Eraserhead, Anduril, Rodja

Pametnom dosta. :fantom:

forumski zagovornici intervencionizma i revolucionarnog davanja tudje krvi?

Ih, nije Tramp bas toliko dobar :fantom: