Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Kako svima odvratan kad je bila ona mapa gde bi dobio Hilari u skoro svim zemljama?

To što je recimo meni on odvratan ne znači da mi Hilari nije. Da sam Amerikanac ne bih glasao ni za koga od to dvoje, a demokrati će pre svega sebi morati da priznaju da su pogrešili u izboru kandidata.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Ma ima po internetu svasta da se nadje, al mi nikako nije jasno zasto je bitno dal' seljaci iz donje gologuzanije vole americkog predsednika. Jbmmumater, istovremeno kukate na novi svetski poredak, a stavljate ankete koje od americkog predsednika prave poglavicu celog sveta.

Link to comment

To što je recimo meni on odvratan ne znači da mi Hilari nije. Da sam Amerikanac ne bih glasao ni za koga od to dvoje, a demokrati će pre svega sebi morati da priznaju da su pogrešili u izboru kandidata.

 

Vidi, to moze i za republikance da se kaze ako krene po zlu, da ce morati pre svega sebi da priznaju da su pogresili u izboru kandidata koji je na kraju pobedio, i da je Ted Kruz (a mozda i Rubio) bio mnogo bolji. MMQB nikad ne omane.

Link to comment

 a demokrati će pre svega sebi morati da priznaju da su pogrešili u izboru kandidata.

koliko ja razumem taj sistem, ona se izborila s drugim pretendentima, pa je postala kandidat - s njenim vezama i novcem, to izvesno nije bio problem

Link to comment

Ma ima po internetu svasta da se nadje, al mi nikako nije jasno zasto je bitno dal' seljaci iz donje gologuzanije vole americkog predsednika. Jbmmumater, istovremeno kukate na novi svetski poredak, a stavljate ankete koje od americkog predsednika prave poglavicu celog sveta.

Pitanje nije bilo "da li volite Trampa", vec za koga navijate izmedju Hilari i njega.

Link to comment

Otkuda sad taj stav da predsednici SAD imaju toliku autonomiju?! Sećate se Obame sa početka prvog mandata, "Yes, we can!" i ostalih forica? Šta je ostalo od toga nakon osam godina? Ništa! Obama se pretvorio u jastreba, kao, uostalom, i svi njegovi prethodnici ...

 

Uloga SAD kao svetskog policajca nije više nečija želja, to je imperativ vojne industrije. Vojni lobi i vladari iz senke neće dozvoliti nikakav novi američki izolacionizam ...

 

A u slučaju da Tramp u svojoj naivnosti zaista pomisli da ima realnu moć, postoje raznovrsni recepti njegovog obuzdavanja. Ne mora to da bude atentat u klasičnom smislu, ali može da bude trovanje hrane i pića ... Tu je, na primer, rusko iskustvo dragoceno ...

Edited by stoka
Link to comment

Dobio u skoro svim zemljama (zemljama :lolol: ), a izgubio sa tri miliona glasova. Mozak da prokljuca dok razresi dal je svima omiljen il je svima odvratan.

Тако је да пустимо само Калифорнију да одреди ко треба да буде изабран...

Link to comment

Scarlett,Meryl,Ashley i sirota mala bogatasica Bionce da budu komisija.Jbmti,njima da sklone Meksikance i ostalu robovsku radnu snagu iz Srednje Amerike,bankrot odma.

Link to comment

Ne vole ga Eraserhead, Anduril, Rodja

Pametnom dosta. :fantom:

 

forumski zagovornici intervencionizma i revolucionarnog davanja tudje krvi?

 

Ih, nije Tramp bas toliko dobar :fantom:

Link to comment

 

 

The president’s withdrawal from the Asian-Pacific trade pact amounted to a drastic reversal of decades of economic policy in which presidents of both parties have lowered trade barriers and expanded ties around the world. Although candidates have often criticized trade deals on the campaign trail, those who made it to the White House, including President Barack Obama, ended up extending their reach.

 

Jebi ga, nije Trampara kriv sto se politicarima ne veruje i sto Hilari nije pomogao U-turn u vezi evropskog dila.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...