Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Sad kad skoči #resistance u odbranu naših™ hrabrih domaćih farmaceutskih kompanija koje su nam™ toliko dobra donele a Trump im hleb iz usta uzima :cry: 

Link to comment

Ima ljudi koji misle da ako su pollovi pogrešili 2016. da im nikad više ne treba verovati, samim tim i da su ovi brojevi izvučeni iz nekog šešira. I dok su pollsteri pokušavali nevešto da se izvuku za te greške 2016 a neki su dobro omašili i 2018. ovo bi da su izbori danas morala biti ne najveća greška u istoriji pollinga nego bih bukvalno počeo da verujem u svako onu Qanon teoriju zaveru. 

 

Sa druge strane prirodno je očekivati da će trka da se približi. Samo je pitanje koliko jer ovako Bajden ima baš mnogo lufta. Negde od avgusta 2016. je počeo Trampov rast u odnosu na Hilari. Mnogi su ga tad pripisivali činjenici da posle konvencije je gospođa otišla na odmor i na fundraising večere dok je Tramp leteo svuda po državi i nonstop bio u vestima. Kada je Hilari ima onu epizodu 9/11 kad joj je pozlilo tad smo počeli da dobijamo nacionalno pollove koji su imali Trampa u margini greške ili u vođstvu. Sada zbog cele ove situacije on nema mogućnost da organizuje skupove, da drži mitinge, odustao je i od konvencije u Džeksonvilu. Dešava se scenario iz snova za Bajdena. On ne da nije u prvom planu nego ga nema nigde, jednostavno može da sedi kući, da ne umre i biće predsednik. 

 

Having said that, Kvinipiek stvarno ima muda da izađe sa Bajden plus 13 na Floridi iako ima istoriju precenjivanja demokrata na Floridi za desetak poena što je ogromna greška. 

Edited by theanswer
Link to comment
46 minutes ago, theanswer said:

Bajden ima baš mnogo lufta. Negde od avgusta 2016. je počeo Trampov rast u odnosu na Hilari. Mnogi su ga tad pripisivali činjenici da posle konvencije je gospođa otišla na odmor i na fundraising večere dok je Tramp leteo svuda po državi i nonstop bio u vestima. Kada je Hilari ima onu epizodu 9/11 kad joj je pozlilo tad smo počeli da dobijamo nacionalno pollove koji su imali Trampa u margini greške ili u vođstvu. Sada zbog cele ove situacije on nema mogućnost da organizuje skupove, da drži mitinge, odustao je i od konvencije u Džeksonvilu. Dešava se scenario iz snova za Bajdena.

 

Teško da će bitno da se promeni stanje makar Bidenu krenuo mozak da curi na uši on live TV. Pa i da Trump drži mitinge, šta će da im kaže, na koje uspehe da se pozove? 

 

Ništa iz 2016 kampanje nije applicable sad kad je incumbent a njegove pristalice razočarane sveopštom mlakošću četvorogodišnje vladavine. Ništa lock her up, ništa big beautiful wall, ništa revitalized energy jobs, nije uspeo da delegira odgovornost za pandemiju na Kinu, nije naduvao balon od fantomskih antifa terorista... kao da su, božemeprosti, izglasali nekog reality show idiota za predsednika :D 

 

Bajdenarini handlers, u međuvremenu, mogu opušteno da trtljaju u prazno. Razbijaju ovaj cripple fight, pazi kakav im je content dovoljan za 100k lajkova:

 

Link to comment

Drugačije je ipak kad možeš da kriskrosuješ po državama, da ideš i u ta manja mesta po ključnim državama, lakše je registrovati ljude, lakše je organizovati early voting kada imaš kandidata na licu mesta. Naravno, važi za obe strane, ali nekako je to Trampov tm bio od početka. 

 

Uz to debate ove godine deluju posebno bitno a Trampov tim je toliko ocrnio Bajdena kao bukvalno nesposobnog da sklopi rečenicu čime su u stvari naneli štetu samom sebi jer ispašće da Bajden treba da se pojavi kaže dobro veče i na kraju god bless America i smatraće se pobednikom. Nešto kao Pejlinka protiv njega 2008.

Edited by theanswer
Link to comment

jos ni glasa o veepu za Bajdu, kladim se da u nekom podrumu tim plastikanata zateze zlobabu i gituje je botoksom, za svaki slucaj da se nadje, nece se baci.

  • +1 3
Link to comment

Da me ubije neko ali ne razumem toliku opčinjenost Klintonkom više. Neće biti VP, neće se ništa pitati, nema nikakvog razloga da bude tu niti će biti. Otkud uopšte impresija da su Bajden i Hilari nešto bliski, to isto nije jasno. 

Link to comment
8 hours ago, dragance said:

Svakako. Samo se bojim da nije isprazan exec order.

 

ne verujem. dugo se vec pricalo i peticije potpisivale, inspired by dijabeticarima sto idu za kanadu da kupe lekove

 

bezobrazluk cist sa nenormalnim cenama

 

samo se nadam da nece doci do zloupotrebe lekova jos vise. narod je prilicno navucen. generic ili genuine

Edited by mustang
Link to comment

iDemo, ja mislim da će Tramp pobediti, ako je to poll koji bi želeo da praviš.

 

Koliko ima, jedan predsednik koji je imao samo jedan termin? To vidim kao jedan veliki pokazatelj. Drugo, nisam sigurna da su Tramp glasači razočarani? Ne deluje mi tako.

 

Meni bliska osoba koja je dospela u pritvor u Njujorku u noći izbora mi je rekla da kada su objavili Trampovu pobedu, svi zatvorenici su počeli da skandiraju i viču President Truuuuuump! A većina zatvorenika su bili latinosi i crnci i ostale manjine. Prosto mi je interesantna ta scena.

  • Haha 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...