Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ovo što piše Dimitrije je tačno to.
Sjebao Trampara bilo kakve oblike države i verovanja u istu, sve prisvojio na specijalno ludački način, i sad će ovakve stvari samo da eskaliraju.
Može on sad da krene oštro, ali zna da je to "last dance" pa vaga kad će i šta će.
Verujem da degen (ili neko sa malo mozga u okruženju) kapira da je efikasnost krajnjih mera upitna vrlo.
Uprkos svemu, mislim da će on dobiti novi mandat. A onda ćemo se svega nagledati...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
18 hours ago, Weenie Pooh said:

Malograđanština kojoj smeta razbijanje izloga prosto ne ide sa deklarativno revolucionarnim namerama.

 

:lol:

 

jbt kako je lako racionalizovati i opravdati i najgore sranje.

 

Ajde da su krali leba, mesa i toalet papira, ali ovi bre gladni tehnike i Dolche Gabanna kompletica i torbi :isuse:  ... svako ko je ukrao 1 patiku posrao se na onog nesrecnog Flojda. Aj me sad ubedi da je to malogradjanski ugao

 

pa jebote :lol:

Link to comment
18 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Tačno, ali mene fascinira to što su demonstranti mahom zatečeni kad ih policija zaspe gumenim mecima ili baci suzavac. Mislim, znali ste protiv čega protestujete - šta ste očekivali, da će se ponašati drugačije kad vas vide? :blink: 

 

 

Pa mogu da ti kažem da nije baš tako svugde. U petak je kod mene bilo malo sukoba sa policijom, bilo malo prevrnutih pandurskih kola i suzavca. Nije bilo mnogo ljudi ali  su ipak uhapsili nešto preko 100 demonstranata, što meni deluje preterano s obzirom na koliko ih je bilo na ulicama. Ali, demonstracije su se nastavile u nedelju bez sukoba, a danas je bilo oko 60 hiljada demonstranata, opet bez sukoba. Možda je do toga da su pohapsili one najratobornije na početku, a možda je i do toga da je šef policije normalan čovek? Ko zna, u svakom slučaju sahrana je za nedelju dana, pa ćemo tad videti revolucionarni potencijal grada u kome stoluje 1 James Harden.

Link to comment

Ovo Trampara sprema svoj Tjenanmen, do sada jedan od legendarnih osnova moralne superiornosti SAD nad Kinom recimo

 

Bogami, baš je USofA u kurcu, samo što se to sad sve više vidi i spolja. Sledeće je da zabrani društvene mreže, da se ne vidi sramota. Oh™, wait....

Link to comment
59 minutes ago, Caligula said:

:lol:

 

jbt kako je lako racionalizovati i opravdati i najgore sranje.

 

Ajde da su krali leba, mesa i toalet papira, ali ovi bre gladni tehnike i Dolche Gabanna kompletica i torbi :isuse:  ... svako ko je ukrao 1 patiku posrao se na onog nesrecnog Flojda. Aj me sad ubedi da je to malogradjanski ugao

 

pa jebote :lol:

Apsolutno nema veze šta su konkretno krali i koliko su bili gladni, poenta je da kad masa krene da divlja krađe su neizbežne. To je vrlo mala cena koju društvo plaća za greške koje dovedu do par stotina hiljada ljudi na ulici.

 

Malograđanski ugao je pokušaj odbrane protesta od neporecive činjenice da se razbija i krade. Normalno je i neizbežno da se razbija i krade kad stvari dođu to ovog nivoa.

 

A tvoj stav da se svakom krađom 1 patike demonstranti poseru na žrtvu policijskog nasilja je malograđanština plus bezobrazluk.

 

38 minutes ago, ObiW said:

Pa mogu da ti kažem da nije baš tako svugde. U petak je kod mene bilo malo sukoba sa policijom, bilo malo prevrnutih pandurskih kola i suzavca. Nije bilo mnogo ljudi ali  su ipak uhapsili nešto preko 100 demonstranata, što meni deluje preterano s obzirom na koliko ih je bilo na ulicama. Ali, demonstracije su se nastavile u nedelju bez sukoba, a danas je bilo oko 60 hiljada demonstranata, opet bez sukoba. Možda je do toga da su pohapsili one najratobornije na početku, a možda je i do toga da je šef policije normalan čovek? Ko zna, u svakom slučaju sahrana je za nedelju dana, pa ćemo tad videti revolucionarni potencijal grada u kome stoluje 1 James Harden.

Moguće je i da su se sa vremenom bolje organizovali sa obe strane pa je sad bezbolnije i masovnije? Za sahranu valjda neće praviti sranja...

 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

A tvoj stav da se svakom krađom 1 patike demonstranti poseru na žrtvu policijskog nasilja je malograđanština plus bezobrazluk.

 

 

:lol:

 

koji si ti car. Objasnjenje iznad ovoga da i ne komentarisem, ono, mali Perica level, kradje su neizbezne. Naravno da su neizbezne i svakako nisu deo protesta nego jedna od perifernih reakcija na protest. Ali nazivati malogradjanstinom one koji to primecuju je neki ozbiljan frust nevezan za temu.

 

Ne bih te vise zadrzavao :fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Caligula said:

Ali nazivati malogradjanstinom one koji to primecuju je neki ozbiljan frust nevezan za temu.

 

"Oni koji to primećuju":

 

 

Uživaj.

Link to comment
10 hours ago, mustang said:

60000 u tvom gradu? 

nema sanse

Ovde kazu "tens of thousands", na teveu su rekli 60 hiljada. Uhapsilo ih 200, ali kazu nije bilo "significant property damagase or injuries". Izgleda da su uglavnom hapsili one koji se nisu razilazili kada je protest zavrsen:

 

https://www.chron.com/news/houston-texas/houston/article/HPD-arrest-more-than-200-after-downtown-rally-for-15313395.php?cmpid=hpctp

 

a ovde je slikovnica:

https://www.chron.com/news/houston-texas/slideshow/Aerial-photos-show-scale-of-George-Floyd-rally-202982.php?cmpid=trend

 

Link to comment
11 hours ago, ObiW said:

Pa mogu da ti kažem da nije baš tako svugde. U petak je kod mene bilo malo sukoba sa policijom, bilo malo prevrnutih pandurskih kola i suzavca. Nije bilo mnogo ljudi ali  su ipak uhapsili nešto preko 100 demonstranata, što meni deluje preterano s obzirom na koliko ih je bilo na ulicama. Ali, demonstracije su se nastavile u nedelju bez sukoba, a danas je bilo oko 60 hiljada demonstranata, opet bez sukoba. Možda je do toga da su pohapsili one najratobornije na početku, a možda je i do toga da je šef policije normalan čovek? Ko zna, u svakom slučaju sahrana je za nedelju dana, pa ćemo tad videti revolucionarni potencijal grada u kome stoluje 1 James Harden.

 

Hjuston bese?

Je l ima neki orlovski ugao. Tviter masno laze za jednu nulu.

Svi uglovi su iz nekog donjeg ili srednjeg rakursa, niko da se popne na poslednji sprat solitercine i da slika.

Barem je juce tako bilo.

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Ovde kazu "tens of thousands", na teveu su rekli 60 hiljada. Uhapsilo ih 200, ali kazu nije bilo "significant property damagase or injuries". Izgleda da su uglavnom hapsili one koji se nisu razilazili kada je protest zavrsen:

 

https://www.chron.com/news/houston-texas/houston/article/HPD-arrest-more-than-200-after-downtown-rally-for-15313395.php?cmpid=hpctp

 

a ovde je slikovnica:

https://www.chron.com/news/houston-texas/slideshow/Aerial-photos-show-scale-of-George-Floyd-rally-202982.php?cmpid=trend

 

 

Kao sto rekoh, ako na ovim slikama ima 60.000 ljudi onda je milion ljudi u Bgd. protestovalo protiv Vucica. Da se zeli, moze da se slika cela masa, dronovi i tako to.

Link to comment

ma rekoh da po slikama iz hjustona nema vise od 10-15 hiljada

 

cak i u la nema vise od 10K kad sracunas sva mesta zajedno u danu

Link to comment
44 minutes ago, Budja said:

 

Hjuston bese?

Je l ima neki orlovski ugao. Tviter masno laze za jednu nulu.

Svi uglovi su iz nekog donjeg ili srednjeg rakursa, niko da se popne na poslednji sprat solitercine i da slika.

Barem je juce tako bilo.

Pa hajde idi na chron.com pa trazi i gledaj slike, ne moram ja bas sve da donesem sa neta.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...