Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

meni nije jasna jedna stvar ?

 

protiv koga sada prostestuju u americi ti što protestuju ?

 

je li amerika demokratska ? je li tramp demokratski izabran ?

ako nije, zašto onda na vreme nije sprečena njegova inauguracija ? mislim, rusko upletanje itakoto, pa bem mu, imaš valjda sredstva da dokažeš da je stvar bila neregularna ?

 

ovako, ok, neki bezubitm su izglasali fašistu, seljačinu il' šta ja znam šta mu se stavlja na dušu

al' zar sada ne bi trebalo protestovati protiv onih koji su tako duboko podelili američko društvo

 

meni za ovo kod nas nije bio kriv alek ili toma, zna se ko je napravio sranja toliko da govna preplivaju

Edited by dùda
Link to comment

Zanimljivo kako se na PPPu određeni diskutanti zalažu za to da prvo treba oprezno pričekati Trumpove poteze prije drvlja i kamenja, dok je babin rat s Rusijom činjenica koja se već dogodila. To je to nelinearno vrijeme koje je uzelo maha na PPP-u.

Bas ko sto su za tebe Trumpovi potezi unapred poznati...

Jebena ta nelinearnost u tri lijepe :fantom:

Link to comment

baba je bila prva dama, senator, drzavni sekretar i predsednica u dvostrukom neuspesnom pokusaju a tramp je ekscentricni bogatas i tv zvezda. deluje da se prvoj mogu lakse predvideti politicki potezi.

Edited by Takeshi
Link to comment

Linkoln cepo drva, Truman valjao cipele u Misuriju, Ajk bio vojnik :isuse: pa nikom nista...

Daleko od toga da podrzavam Trampa, ali svet se polako postrojava, Orbani, Erdogani, Putini..., zasto bi Amerika i ovog puta bila nesto specijalno™?

Osimm toga, rodilo se, demokratsko je, treba ga ljuljati.

Ili, mozda, rodje, andurili i eraseri misle da su svi problemi samo do Trampa, i da samo njega treba maknuti, pa ce svima opet da bude lepo?

Oce kurac, Tramp nije uzrok, on je posledica.

Link to comment

Nema smisla, red je više na prvu ženu predsednika. Dakle Ivanka. :)

 

 

Nego juče klikčem vesti vamo tamo i obrenem se nepitajte kako  usred nekog lezbijskog aktivističkog chata.

Iz dosade pokrenem anketu ko je bolja riba, Melani ili Ivanka i sve redom za slovenku. Malo me to iznenadilo.

Zašto, pa Melanija je stvarno bolja riba, verovatno najbolja u istoriji na mestu prve dame.

 

Kao razlozi za impičment se uglavnom navode oni koji su bili poznati i pre inauguracije, najčešće i pre izbora. Ako to nije bilo dovoljno da ne bude izabran, neće biti ni za impičment. To što je on dobrom delu planete odvratan ne znači ništa. Ni prvi ni poslednji. Moraće dakle da se pojave novi razlozi, ako ih bude. Ja mislim da će isterati jedan mandat, a drugi ne.

Link to comment

baba je bila prva dama, senator, drzavni sekretar i predsednica u dvostrukom neuspesnom pokusaju...

A mozda je jedan od problema i u tome sto osim navedenog nista drugo nije ni bila.

Eno nam Brisela, prepunog likova koji ce vec skoro ceo radni vek da sklope, a da osim чиновниковања, nista drugo radili nisu, evo Beograda u kome predsednik vlade u radnoj knjizici ima upisane samo funkcije™, ostale ljude od zanata :isuse: i da ne pominjem...

Nema gadjanja takozvanom idiokratijom, to je novokomponovana izmisljotina za zamazivanje ociju: birokratija i njeni idiotizmi su vise nego dovoljni.

Edited by namenski
Link to comment

i meni se cini da je Tramp nepredvidljiviji od ostalih, zato je mozda mnogima i strasniji:(

verovatno mnogi u usa protestvuju jer im se ne dopada da ih u svetu pretstavlja neko ko bas i nije najelegantnije resenje,

lepo rekla Tanja Boskovic `21.vek - Izgledam dakle postojim` 

(i ovde se ljudima okrece stomak od Tominog izgleda i drzanja, a on siroma jos veruje i da je nobles)

Link to comment

Kako svima odvratan kad je bila ona mapa gde bi dobio Hilari u skoro svim zemljama?

Dobio u skoro svim zemljama (zemljama :lolol: ), a izgubio sa tri miliona glasova. Mozak da prokljuca dok razresi dal je svima omiljen il je svima odvratan.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...