Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

5 minutes ago, Anonymous said:

 

Stvari stoje mnogo gore: debilčina ima pretenzije ka tuđoj teritoriji, gde mu je odgoverno da mora da se šali, on se uvredio i otkazao susret i usput nacrtao odvratnu kulu po sred tuđeg sela. I sad još počinje da preti.

 

Šta će biti ukoliko dobije sledeći mandat je van moje moći poimanja.

 

Slazem se. Meni je on duhovit taman koliko i Seselj, dakle nimalo. Dok je vecina ljudi (pa cak i ovde) bila u fazonu, simpatican kreten bolje on nego zle babe koje izazivaju trece svetske ratove. Kad ono simpaticni kreten ponistio dva sporazuma o nuklearnom naoruzanju :fantom:

Link to comment

Ne znam, ne sviđa mi se ovo. Ili se ludo zajebava, ili je komplet neuračunljiv. Nije da nismo znali sve to, ali jedno je teorija, a drugo je da ovo radi lik koji ima mogućnost da sve to i u praksi ostvari.

Link to comment
38 minutes ago, Tsai said:

 

Kad ono simpaticni kreten ponistio dva sporazuma o nuklearnom naoruzanju :fantom:

 

Sve tacno, kreten je i narcis, verujem i glup ko tocak. Ali™...

Ponistavanje (tj istek roka sporazuma) je strateski bitno i za Ruse i merikance. Daje im sansu da se modernizuju, jer za to vreme se Kina (koja nije bila obuhvacena istim) nabudzila svoje naoruzanje, dok su ovi stagnirali. Taman dobro doslo i Putinu i Trampu.

 

Kad se modernizuju, potpisace novi sporazum, i tako u krug.

Link to comment
9 hours ago, Anonymous said:

Ne znam, ne sviđa mi se ovo. Ili se ludo zajebava, ili je komplet neuračunljiv. Nije da nismo znali sve to, ali jedno je teorija, a drugo je da ovo radi lik koji ima mogućnost da sve to i u praksi ostvari.

 

Šta da ostvari, da uvređeno otkaže posetu Danskoj ili da izvrši anšlus druge NATO članice?

 

Ovo prvo je sasvim u Trump stilu, ali i potpuno irelevantno. Ovo drugo su glupave fantazije, potpuno neizvodljive.

Link to comment

Zapadne demokratije ne napadaju jedna drugu i ne izražavaju teritorijalne pretenzije jedna prema drugoj...

 

Pričali neki forumaši tako, ima godina i godina...

 

 

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Šta da ostvari, da uvređeno otkaže posetu Danskoj ili da izvrši anšlus druge NATO članice?

 

Ovo prvo je sasvim u Trump stilu, ali i potpuno irelevantno. Ovo drugo su glupave fantazije, potpuno neizvodljive.

 

Budalu bi sprečio tačno ko?

Link to comment
13 hours ago, Anonymous said:

Budalu bi sprečio tačno ko?

 

Kongres? Pentagon? Svi saveznici na svetu?

 

Trump je polusenilni zli klovn sa mindsetom reality show hosta. Njega sopstveni državni aparat već odvraća od suicidnih poteza tako što mu poture nešto drugo pod nos, a prethodnu temu bez reči sklone sa dnevnog reda (npr. njegovo navodno naređenje da se ugasi Muellerova istraga, što bi bilo neustavno, su prosto izignorisali i pričali mu o drugim stvarima dok se ne ohladi i ne zaboravi.)

 

Trump nije nikakav harizmatični, manijakalni vizionar koga bez pogovora slede lojalni Sturmtruppen odredi. Nikakve specijalne planove za osvajanje Grenlanda nema, samo izvodi debilni celebrity stunt kakav bi izvodio i da nije predsednik.

Link to comment
On 22.8.2019. at 11:52, radisa said:

Zapadne demokratije ne napadaju jedna drugu i ne izražavaju teritorijalne pretenzije jedna prema drugoj...

Pričali neki forumaši tako, ima godina i godina...

 

Pa, kada bi se samo Tramp pitao, US i ne bi bila demokratija. I sada je vec flawed democracy po skoro svim pokazateljima.

Link to comment
42 minutes ago, Frank Pembleton said:

A kako je došlo do toga da on ponudi kupovinu Greenlanda i zašto?



... Shiit has hit the fan...
 

 

Ovo je u stvari pravo pitanje. Teklo je tako što se Tramp raspitivao oko toga sa nekim savetnicima. Dug je spisak stvari koje padnu na pamet Trampari gledajući tv ili kad mu neko nešto spomene. Onda je to procurelo u medije i Tramp je naravno odlučio da nastavi da troluje. Mislim nema sumnje da bi on stvarno išao na to kad bi bilo realno ali svi živi znaju da to nije realno i da nema ništa od toga ali jebiga da imaju cable news da pričaju o nečemu narednih sedam dana dok ovaj ne odluči da je dosta i da je vreme da se priča o nečem drugom. I tako u krug. 

Link to comment
31 minutes ago, Dagmar said:

Nije li i Regan nudio neku kintu Danskoj za Grenland? Mozda hoce da bude novi Regan, bar na dan.

Nije Regan, nego Harry Truman 1946. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...