Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

1 hour ago, arheolog1981 said:

Jel iko pored Amera ima ovoliko ravnozemljaša, kreacionista i ostalih bolida?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

U zapadnoj civilizaciji i hrišćanstvu, ni blizu. Saudi Arabija hrišćanstva.

 

npr karte za ovog lika su skuplje nego za NFL/NBA, a on zarađuje milione. Normalnom umu, sa IQ iznad 80, teško je uopšte pojmiti da je ovo realnost

 

 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
6 minutes ago, Ivo Petović said:

 

U zapadnoj civilizaciji i hrišćanstvu, ni blizu. Saudi Arabija hrišćanstva.

 

npr karte za ovog lika su skuplje nego za NFL/NBA, a on zarađuje milione. Normalnom umu, sa IQ iznad 80, teško je uopšte pojmiti da je ovo realnost

 

 

 

Jbg, malo je jedan James Randi na sve ove  varalice i lopove...

Link to comment
55 minutes ago, Weenie Pooh said:

Razlika je valjda u tome što taj evanđelista ima publiku od 600 miliona ljudi globalno, ili 25% populacije USA lokalno.

 

Bradati srpski mantijaš ima... nešto manju.

 

 

Ali je The Brada uredno član telekomunikacionog odbora za nacionalne teve frekvencije u Srbiji, jel da? Ili tako nešto što je prilično bitno a ima uticaj na svetovni život, detalje sam zaboravio.

Link to comment
57 minutes ago, Ivo Petović said:

 

U zapadnoj civilizaciji i hrišćanstvu, ni blizu. Saudi Arabija hrišćanstva.

 

 

U Saudi Arabiji hrišćanstva možeš da nadješ protestantskog popa (“ordained minister”) koji će da venča gej par. To su moji poznanici uradili još 1995.

 

U Srbiji?

Edited by ObiW
Link to comment



To je pitanje za arheologa1981 jer iako u linku piše:
 
megachurch pastor and Trump evangelical advisor Robert Jeffress
 
on je nekako razumeo da je u pitanju neki Mile plebejac a ne pop kome je u opisu posla da bude kreacionista i ravnozemljaš. 


Nemoj ti da objašnjavaš šta sam ja "nekako razumeo" :) Bradonja sa krstom ma publiku od 10 ljudi ovog gledaju milioni... don't mix frogs and grandmothers.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Ivo Petović said:

 

U zapadnoj civilizaciji i hrišćanstvu, ni blizu. Saudi Arabija hrišćanstva.

 

npr karte za ovog lika su skuplje nego za NFL/NBA, a on zarađuje milione. Normalnom umu, sa IQ iznad 80, teško je uopšte pojmiti da je ovo realnost

 

 

 

Си живео у САД?

Link to comment
5 hours ago, arheolog1981 said:


 

 


Nemoj ti da objašnjavaš šta sam ja "nekako razumeo" :) Bradonja sa krstom ma publiku od 10 ljudi 
 

 

Kako da ne. Zato se bradonje sa krstom ništa ne pitaju oko državnih pitanja kao što je “a šta ćemo sa Kosovom?”. Ovaj što ga gledaju milioni može samo da zavidi Irineju na uticaju koji Irinej i ekipa imaju na državu.

Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

Си живео у САД?

SAD po pitanju religije ne treba gledati kao jednoćelijski organizam; ima SAD-ova i SAD-ova, od Portlanda do Čatanuge.

Link to comment
9 hours ago, ObiW said:

U Saudi Arabiji hrišćanstva možeš da nadješ protestantskog popa (“ordained minister”) koji će da venča gej par. To su moji poznanici uradili još 1995.

 

U Srbiji?

 

Zato što je USofA i NY, Boston i SF, isto koliko i Tulsa ili Monrovil u Alabami. Ali, uopšte se ne radi o tome. Uostalom, Džeferson je pre 220 godina odvojio crkvu i državu, dok je u Engleskoj i dalje šef crkve kraljica baba. Ovde je išla reč o broju ljudi koji zaista veruju u kreacionizam, isceljenja, Nojevu barku i sve ostalo. Ili npr broj ljudi kojima odnos prema religiji ili bogu igra ogromnu ulogu u životu uključujući i glasanje na izborima. Ili broju ljudi koji kupuju karte za Beni Fina i ostale prevarante.

 

btw, ne znam kakve veze Srbija ima sa ovim, pričali smo o USofA ravnozemljašima. Jedina stvar zbog koje ti pominješ Srbiju je da bi se lično osetio superiornim, a to je onako, podjednako i glupavo i detinjasto na svim nivoima.

Link to comment
5 hours ago, porucnik vasic said:

Си живео у САД?

 

Ne duže od 10 dana u kontinuitetu...i nisam primirisao Tulsi ili Monrovilu. Što pitaš?

Link to comment
4 hours ago, ObiW said:

Kako da ne. Zato se bradonje sa krstom ništa ne pitaju oko državnih pitanja kao što je “a šta ćemo sa Kosovom?”. Ovaj što ga gledaju milioni može samo da zavidi Irineju na uticaju koji Irinej i ekipa imaju na državu.

Ti stvarno misliš da SPC ima uticaj na državna pitanja?

Edited by Milošica
Link to comment
27 minutes ago, ToniAdams said:

jel ima zemlja u svetu sa vecim procentom ravnozemljasa od SAD?

 

Nemam tačne podatke ali ima ih baš dosta u UK, održavaju redovne konvencije koje su prilično dobro posećene. 

 

Imaju 5 puta manje stanovnika od USA, ne znam da li imaju i 5 puta manje i ravnozemljaša...

Link to comment
37 minutes ago, ToniAdams said:

jel ima zemlja u svetu sa vecim procentom ravnozemljasa od SAD?

100%, zasto kvariti argumenttm da su masni pravoslavni popovi pravi pandan verskoj zatucanosti u zemlji koja je poslala prvog coveka na Mesec...

 

Αθωνική Πολιτεία

Athos-peninsula.jpg

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...