Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Just now, ObiW said:

Ne računamo “the” i “a”, jel da?

pa i tu nisu jaki, uglavnom nasi ljudi trpaju clanove mnogo vise nego sto je potrebno, to je razlika

Link to comment
6 minutes ago, 3opge said:

pa i tu nisu jaki, uglavnom nasi ljudi trpaju clanove mnogo vise nego sto je potrebno, to je razlika

To su veoma bitne stvari, čovek koji ne ume da stavi u engleskom the i a gde treba je taman onoliko pismen kao i onaj koji na srpskom kaže “hvali” umesto “fali” i “hrdjavo”.

Edited by ObiW
Link to comment
20 hours ago, ObiW said:

To su veoma bitne stvari, čovek koji ne ume da stavi u engleskom the i a gde treba je taman onoliko pismen kao i onaj koji na srpskom kaže “hvali” umesto “fali” i “hrdjavo”.

 

Evo da se javim da sam prvi nepismen.

Link to comment
 
Evo da se javim da sam prvi nepismen.
Ja stavim duplo slovo uvek, da ne zafali kojim slucajem.

Un casso ti ficco in un'anno

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Au jebote, ovo su baš najverniji čuvari vatre :lol: 

 

Quote

"Trump's campaign manager shared Trump's election strategy with Russia. That's the textbook definition of collusion."

 

Koji to textbook koristi Martin Sheen, nemam pojma.

 

Takođe ne znam ko je radio stajling Kingu i ovom sa brčićima, ali nadam se da će već početkom hiljadugodišnjeg rajha House Trump taj stilista biti među prvima postrojen uz zid, znači pre isteka iduće godine.

Link to comment

po ustavu oregona (I po saveznom), moze se prinudom obezbediti prisustvo senatora, radi uspostavljanja kvoruma.

 

11 senatora oregona koji nece da se glasa za klimatski zakon pobegli su iz savezne drzave, nasli skloniste negde u ajdahu i prica se da tamo imaju ljude pod oruzjem (zamisljam neke militia kozojebe, ali ne znam zapravo). ranije u toku sedmice jedan je rekao da ako ih budu hapsili, bolje da salju tesko naoruzane samce. policija ajdaha kaze da ne moze nista jer oni nisu prekrsili zakon.

Link to comment

to je politikantska svinjarija, i jedno i drugo.

 

ovo "divljaci" se vise odnosilo na komentar "dodjite po nas al naoruzani..."

 

banda sa divljeg zapada

Link to comment
On 17.6.2019. at 4:05, Peter Fan said:

Ili NYT lazhe ili neocons rade sta hoce:

...

Doduse moguce je I da Bolton mulja da bi Tramapra imao plausible deniability.

 

https://newrepublic.com/article/147640/scarier-neoconserative-john-bolton-radical-nationalist

There’s no denying that Bolton, who served as the U.S. ambassador to the United Nations under President George W. Bush, is an advocate of a belligerent foreign policy, but there is dispute about how to describe his worldview. Because of his work in the Bush administration, many were quick to label him a neoconservative, the faction that promoted regime change in Iraq in the name of democracy promotion. But that’s inaccurate. Bolton is far too extreme to be a neoconservative.

...

Radical nationalists such as Barry Goldwater share the neoconservative disdain for international institutions but have no real interest in democracy promotion. Rather, they advocate a raw assertion of American power for the sake of maintaining global hegemony.

...

The fact that Bolton is a radical nationalist rather than a neoconservative puts him in closer alignment with his new boss. Trump has no deep foreign policy knowledge, but his instincts are hyper-nationalist. He has little use for alliances and sees all other nations as trying to take advantage of the United States.

Edited by Gandalf
Link to comment

Mda, jer su praaavi neocons za razliku od radikalnog Boltona in it for democracy promotion purposes :rolleyes: 

 

Distinkcija kao između onih koji bi da kolju zarđalim kašikama i onih koji preferiraju stainless steel.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...