Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

2 minutes ago, Roger Sanchez said:

Kako to, jebemti, može biti autogol Demokrata kad su istragu inicirali i proveli Republikanci u trenutku kad su držali bijelu kuću i oba doma Kongresa?

 

Ono, koji kurac, je li to taj journey koji je Svetog Glenna doveo do redovitog gostovanja kod Tuckera i Laure Ingraham?

 

LOL

to je sve što zaslužuješ ko odgovor na ovo

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

LOL

to je sve što zaslužuješ ko odgovor na ovo

Da sam se tebi direktno obraćao kvotovao bi te.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
2 minutes ago, Roger Sanchez said:

Da sam se tebi direktno obraćao kvotovao bi te.

 

prepričao si moj post, boli me kurac tačno za tvoj kvot

Link to comment
Just now, theanswer said:

2 godine su demokrate pričale samo kako je tramp uradio ono što je muler rekao da nije

 

Fake news.

 

Jeff Zucker nije ''demokrate''.

 

6d3d6c9920f19bb85a25ee1fdc82b6f968e62e35

 

A od silne nebitnosti se i House preokrenuo na D stranu

Link to comment

Mora da je i hilari republikanka posto je bila kod trampa na vencanju.

 

Sreca pa je samo cnn pricao o tome, nista demokrate u kongresu

Edited by theanswer
Link to comment

Ti jos citiras ovoga?
 

:laugh:

 

Quote

This is false FYI.

The thing Democrats most feared was info that would induce their base to push for impeachment (a little light collusion, say) but not actually move public opinion.

 

 

Ovo je dobra vest za Bernija, Vorenovu, AOC, ali nikako dobra a Bukera, Peolsi, Haris i O Rurka.

Link to comment

Ma nema tog spina koji ovo može da okrene. Nešto o čemu se 2 god maltene bez prestanka samo zbog nekog drugog outrage-a pričalo po svim mogućim medijima naravno samo u jednom smeru. 

 

Slušam ove sa msnbc-a i sad treba kao da se pravi neka razlika između foxa i msnbc-a. Možda su ovi sa msnbc-a malo pametniji u smislu toga da znaju ko im je publika. Ali kao zaaaašto onda se Tramp ovako odnosi prema Putinu. A ne pitaju što se ovako odnosi prema Benjaminu, možda Benjamin ima nešto o njemu, možda Kim Džong Un. Koja gomila morona majku ti jbm.

Link to comment

Najvise ce stradati americki mediji. Oni su vec stradali u laganjima oko spoljne politike ali ovo je vaznije za Amerikance jer se radi o unutrasnjoj politici.

Sta uraditi sada nakon dobijenog Pulicera za ovo

 

Quote

Trump and the Russians

The New York Times revealed the Trump team’s connections with the Russians and attempts to sway the F.B.I. director, James Comey. The articles, which won the 2018 Pulitzer Prize for National Reporting, triggered the appointment of Robert Mueller as special counsel.

 

https://www.nytimes.com/spotlight/trump-russia

 

Sto se tice politicke dinamike, mislim da antiestablisment kandidati unutar DP nece imati nikakvih problem, stavise.

Sa druge strane, Bajden bi mogao da ima problem ne sada toliko koliko ako bude izabran za predsednickog kandidata DP. Bice napadan da sve sto kaze je laz jer dolazi iz adminstracije koja je stvorila citavu laznu konstrukciju. Takodje ce ga vezivati za Hilari i bice tu puno problema.

 

Link to comment

It's been a great year for people who hate fake news. The Covington kids are suing CNN and celebs who slandered/libeled them, Nunes is suing Twitter, Smollet is a hate crime hoaxing fraud, propagandists on MSNBC and CNN are fuming and crying about no indictments/no collusion (because they've fed their easily manipulated audience that BS for YEARS now), and now the guy they hoped would take down Trump is probably going to jail while his star client/the used up whore has to pay the President's legal fees. 

 

Deal with it

Edited by Staklena Brada
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...