Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

E pa ako je GOP onda ok.

 

Naravno da nije, ali naslov nije ovakav:

 

 

Trump reinstates ban on US funds promoting abortion overseas

(The Hill)

vec ovakav

 

 

 

Trump makes early move on restricting abortions around the world
Link to comment

:0.6:

 

A liberali, jadni, eto, zeznuli se, provuklo se...

 

Eraser, sampion, izraziti favorit.

 

 

Jos malo o mrznji.

 

http://www.realclearpolitics.com/video/2017/01/22/woman_berates_trump_supporter_gets_kicked_off_plane_hes_in_my_space.html

 

 

Pricam ti o ovome:

 

Muslim Immigration Puts Half a Million U.S. Girls at Risk of Genital Mutilation

 

http://www.breitbart.com/big-government/2015/08/02/muslim-immigration-puts-half-a-million-u-s-girls-at-risk-of-genital-mutilation/

 

A ti mi to izjednacavas sa bistom MLK.

 

Ali neka, kako ste trazili tako ce vam biti.

Link to comment

Pricam ti o ovome:

 

Muslim Immigration Puts Half a Million U.S. Girls at Risk of Genital Mutilation

 

http://www.breitbart.com/big-government/2015/08/02/muslim-immigration-puts-half-a-million-u-s-girls-at-risk-of-genital-mutilation/

 

A ti mi to izjednacavas sa bistom MLK.

 

Ali neka, kako ste trazili tako ce vam biti.

 

Ah, dobro, poteze se breitbart. Sledeci je onaj bolid iz KKKa (podrzava Trampa!).

 

Meni nece biti nista, ja ne zivim u SAD, a kako ce kulturno-ekonomski raskorak izmedju prve i druge SAD uticati na zivot gradjana SAD, pojma nemam.

Link to comment

Ah, dobro, poteze se breitbart. Sledeci je onaj bolid iz KKKa (podrzava Trampa!).

 

Meni nece biti nista, ja ne zivim u SAD, a kako ce kulturno-ekonomski raskorak izmedju prve i druge SAD uticati na zivot gradjana SAD, pojma nemam.

Pa urednik Breitbarta je savetnik u WH sada. Nisam potegao nekog nebitnog..

Link to comment

Primecujem u svom blizem i daljem okruzenju cesto povlacenje tih paralela "jeste Tramp budala ali i liberali su fanatici" i "sve ti je to isto, LGBT aktivisti = dveri, agresivni i jedni i drugi". Zaista ne mogu da razumem to. Mislim, to su teski lomovi mozga. Mislim da su ljudi poprilicno razmazeni i nestrpljivi i da cemo svi skupa praviti Obamu od blata.

Link to comment

Zasto dragi covece? Licno sam imao velika ocekivanja od Obame, ne samo zbog hajpa, vec vise zbog onoga sto je nudio. Pa i pored toga sto su izgubili kongres, pa senat, u pocetku je imao i jedno i drugo i zaista nista nije progurao. Obamacare na papiru je obecavao mnogo, istina je i da je sabotiran (i taj akt, kao i sam predsednik), ali je execution bila ocajna.

 

Da ne pricam o ratovima i ostalim zveckanjem oruzja. Brzo se uklopio u sivilo Vasingtona i klike. 

Link to comment

Zato sto je ovaj moron jedan rasisticki ludak. Cista distopija 1/1. Osecam se kao u nekom SF filmu. Milijarder sa perikom, sa zlatnim prstenjem i tompusom se cereka u beloj kuci. Samo fali jos nuklearna zima

Link to comment

Primecujem u svom blizem i daljem okruzenju cesto povlacenje tih paralela "jeste Tramp budala ali i liberali su fanatici" i "sve ti je to isto, LGBT aktivisti = dveri, agresivni i jedni i drugi". Zaista ne mogu da razumem to. Mislim, to su teski lomovi mozga. Mislim da su ljudi poprilicno razmazeni i nestrpljivi i da cemo svi skupa praviti Obamu od blata.

Ma vazno je da mu iz zadnjeg dzepa viri Nobel, sve ostalo je manje bitno, ne?  :kralj:

Link to comment

Zasto dragi covece? Licno sam imao velika ocekivanja od Obame, ne samo zbog hajpa, vec vise zbog onoga sto je nudio. Pa i pored toga sto su izgubili kongres, pa senat, u pocetku je imao i jedno i drugo i zaista nista nije progurao. Obamacare na papiru je obecavao mnogo, istina je i da je sabotiran (i taj akt, kao i sam predsednik), ali je execution bila ocajna.

 

Da ne pricam o ratovima i ostalim zveckanjem oruzja. Brzo se uklopio u sivilo Vasingtona i klike. 

Nash najveci problem je sto se lozimo da se novoizabrani POTUS "uklapa" i tome slicno. Ja mislim da je isti uklopljen™ i pre nego sto je stigao tamo. Cak i jedan Trampara™, ne?

Link to comment

Rekoh kad je Obama izabran da nece biti neke velike razlike i sustinskog odmaka od GWB perioda kad se na kraju svega podvuce crta, da ce razlike biti cisto formalne, u umivenijem / kultivisanijem scenskom nastupu dok svuda gde je to bitno i gde se broje pare sve i dalje ide po starom.

 

Evo i sada kazem slicno, da nece biti neke velike razlike i sustinskog odmaka od Obaminog perioda kad sa na kraju Trampovog mandata (za 4 ili 8 godina) podvuce crta, da ce razlike biti cisto formalne, u direktnijem / neotesanijem scenskom nastupu dok svuda gde je to bitno i gde se broje pare sve i dalje ide po starom.

 

Bumo videl'.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...