Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Da pojasnim svoj prethodni komentar - htio sam reci da je ovo samo glasnik vremena koje dolaze, a to su drasticni rezovi koji ce veoma skoro morati da se dese.

 

Trampara je jednim potezom (obaranje poreza na nacin na koji je izveden) uspio da je jednim udarcem tesko odrzivu situaciju (budzetski deficit) napravi neodrzivom, i da usput  drasticno ubrza produbljivanje jaza izmedju onih koji imaju i onih koji nemaju, i poveca broj istih.

 

Sve to zajedno ce rjesavanje tog problema napraviti veoma bolnim, tako da je cheese in the cheeseburger the only cheese the .gov will be able to afford u doglednoj buducnosti. Ali koliko god bolno bilo sada, manje ce biti nego ako se odlaze za neku buducnost. Dakle, sto prije - to bolje.

 

Ja mislim da je to pitanje svih pitanja americke danasnjice.

Link to comment

ako su optužbe potkovane materijalnim dokazima, Tramp je zreo za obaranje.

 

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2019/01/democrats-cite-buzzfeed-report-cause-impeachment/580777/

Late Thursday night, BuzzFeed News published a report that, if true, could prove historic: President Trump directed his then- personal lawyer, Michael Cohen, to lie to Congress about a real-estate deal he was pursuing in Moscow during the 2016 election. Trump immediately denied the story, but for many Democrats, including those who had previously cautioned against impeaching the president before Special Counsel Robert Mueller produces his findings in the Russia investigation, the report was cause to consider proceeding with impeachment before the Russia probe is finished.

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Koji bi to materijalni dokazi mogli da postoje? "Rekao mi klijent da lažem, majke mi".

The special counsel’s office learned about Trump’s directive for Cohen to lie to Congress through interviews with multiple witnesses from the Trump Organization and internal company emails, text messages, and a cache of other documents. Cohen then acknowledged those instructions during his interviews with that office.

Link to comment

Mhm. Bumo videli, ali primam opklade u iznosima do 20 EUR da neće biti impeached zbog tog nazovi skandala. 

 

Narandžasti klovn za sada daje republikancima i njihovoj beslovesnoj biračkoj masi praktično sve što bi od predsednika želeli da dobiju. Bilo bi potrebno nešto stvarno kataklizmično da bi ga dvotrećinskom većinom opozvali, a neki tamo Cohen i njegove laži o moskovskim nekretninama nisu ni blizu tog nivoa.

Link to comment

Pa senior reporter je dovoljno iskusan da traži dva izvora™, oba doduše iz treće ruke ali ipak :sleep: Da je neki mlađi rookie možda bi priču i sam izmislio, daleko bilo.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...