Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

57 minutes ago, slow said:

Ne, kad kaže globalista misli na globaliste. Justin je antiratni aktivista i libertarian.

dog:whistle: među alt-desničarima (pa i šire), pa još kada ga kombinuješ sa zaverologijom... Raimondu valjda ne smeta, on je tu stranu izabrao.

 

https://www.haaretz.com/us-news/.premium-how-did-the-term-globalist-became-an-anti-semitic-slur-blame-bannon-1.5895925

Edited by Gandalf
Link to comment

OK Djovak i Putin, ali koji bi ovo Francuz trebalo da stoji levo? :unsure: 

 

Nije valjda greškom izguglani Leboeuf, sa 20 godina zakašnjenja?

Link to comment

Garant Leboef: 

2264086_full-lnd.jpg

 

Mada vidim da je poteklo iz nekih NZ novina. Od američkog karikaturiste bih očekivao da pomeša tim iz 1998 sa ovim iz 2018, ali ne od 1 Kiwija...

Link to comment
2 hours ago, Gandalf said:

dog:whistle: među alt-desničarima (pa i šire), pa još kada ga kombinuješ sa zaverologijom... Raimondu valjda ne smeta, on je tu stranu izabrao.

 

https://www.haaretz.com/us-news/.premium-how-did-the-term-globalist-became-an-anti-semitic-slur-blame-bannon-1.5895925

 

Sam tekst tvrdi da je za to kriv Bannon, dakle odnedavno. Justin fura svoj antiglobalistički antilevijatan fazon decenijama unazad...

Iako i Haaretz greši, dog whistle bi bio pre pojam neoconservative...iako ni to nije sasvim tačno

 

Edited by slow
Link to comment

Fenomenalno je da mu poturaju pod nos tako debilno pojašnjenje, "rekao sam da ali u stvari sam hteo da kažem ne", i on sve uredno čita kao najnormalniju stvar :D 

 

Ali to što dodaje "NO COLLUSION!" nije nikakva kontradikcija, kenja CNN. Zvaničan stav evidentno glasi "Možda jesu/nisu nešto petljali ti Rusi, ali ja o tome definitivno pojma nisam imao, tremendous success win." 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...