Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

9 minutes ago, Eraserhead said:

 

queen.

 

svaka joj cast. ne znam zasto je toliko tesko da se porodice ne razdvajaju. i ice i kompletan sistem prihvatanja ilegalaca treba da se prilagodjava novonastalom talasu imigranata sa decom (mnogo vise ih je nego ranije)

 

 

 

btw, vrlo sam srecna da su iznikli neki novi klinci tipa alexandrie cortez ... :D change is coming. 

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Sankcije UN-a im ne ginu.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

Mlatko, 

Nece biti sankcija, ali ce onaj portugalac napravi pickast izrazi lica i pozvati obe strane na uzdrzanost.

 

Pozdrav, 

X500

Link to comment
5 minutes ago, mlatko said:

Obe strane? Nesto kao u Kijevu? znaci ne vazi za periferne delove (u)krajina...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

Vise kao Odesa i sirenje pro-zapadne vrednosti u lokalnom Domu sindikata 2.5.2014.

 

 

Link to comment
7 hours ago, x500 said:

Ja sam mislio da samo u Putinoj Rusiji 'apse one koji drugacije govore.

Nije valjda da se to desava i u Bastilji demokratije ?!?

Ako ovako nastave, morace EU da izrazi svoju duboku zabrinutost :)

 

Ne bih poredio jednu bliskoistocnu despotiju gde opozicija ne postoji a ljudi se hapse i na paradi ponosa i ozbiljnu drzavu ali EU bi svakako mogla da ukaze zabrinutost.

Link to comment
11 minutes ago, Eraserhead said:

 

Ne bih poredio jednu bliskoistocnu despotiju gde opozicija ne postoji a ljudi se hapse i na paradi ponosa i ozbiljnu drzavu ali EU bi svakako mogla da ukaze zabrinutost.

Eraser,

 

Ne volim ni ja da ih poredim, ali se poredjena sama namecu :(

 

Pusti p.ponosa, ovo da decom je ipak malo ozbiljnije. 

 

EU trenutno nema pojma sta da radi sa svojim izbeglicama, tako da im puca za mexikance i ostalu Latino-americku sirotinju. Mogu slobodno da ih proglase za crnce pa da napujdaju pandure na njih.

 

Pozdrav, x500

Link to comment

Ozbiljnije je ako nisi peder u nekoj ISISolikoj despotiji. Ako jesi onda ti je potencijal za hapsenjem ili gubljenjem zivota opasniji. Ali se generalno slazem. Problem su razne autokrate neofasistickog stava koje traze neprijatelje u pederima, muslimanima, imigrantima. Zato treba da dignemo glas protiv raznih Trampova, Putina i slicnih fasisoidnih bitangi.

Link to comment
44 minutes ago, Eraserhead said:

Ozbiljnije je ako nisi peder u nekoj ISISolikoj despotiji. Ako jesi onda ti je potencijal za hapsenjem ili gubljenjem zivota opasniji. Ali se generalno slazem. Problem su razne autokrate neofasistickog stava koje traze neprijatelje u pederima, muslimanima, imigrantima. Zato treba da dignemo glas protiv raznih Trampova, Putina i slicnih fasisoidnih bitangi.

 

erejzer revolucionar :laugh: 

 

kad dignes glas, javi se :D

Link to comment
48 minutes ago, dillinger said:

Gde odoste, Eras je samo malo hteo da likuje nad Suzankinim uhićenjem, kao i bilo koga ko nije podržao Hilari kad je trebalo

 

Ne... Samo sam preneo vest :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Eraserhead said:

 

Ne bih poredio jednu bliskoistocnu despotiju gde opozicija ne postoji a ljudi se hapse i na paradi ponosa i ozbiljnu drzavu ali EU bi svakako mogla da ukaze zabrinutost.

upravo si uporedio :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...