Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Evo ako neko sretne urednika Tajma, neka mu poturi ovaj moj za tri minuta sklepan predlog naslovne stranice. 

 

 

 

 

trump.JPG

Edited by pacey defender
Link to comment

Jebeš Pentagon i državnog sekretara, Trump hoće da bude pravi vrhovni komandant kao njegov veliki prijatelj Kim Jong-Un. Kim ionako strelja par generala svake godine za pokaznu vežbu.

 

north-korea-s-leader-kim-jong-un-met-us-

Edited by slow
Link to comment

Jel' ta Crvena kvočka kojim slučajem PLC pa se nada da će da im šukne kao Boingu onomad, ili se to samo pičkara sa nekim malim privrednikom?

Link to comment
53 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jel' ta Crvena kvočka kojim slučajem PLC pa se nada da će da im šukne kao Boingu onomad, ili se to samo pičkara sa nekim malim privrednikom?

 

Izgleda da je mali privrednik u pitanju

Link to comment

Pročiraj komentare, vidiš da se svi uredno smeju i "faktima" i samoj priči. Mis'im ako već ne znaš da on sam/lično ne može daleko da stigne sa takvim "preuzimanjem ingerencija"...

ne valja nikako. ali uopste.
 
 


Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, Budja said:

Problem je sto je ta Red Hen genericko ime, nastradao neki restoran u Konektikatu ni kriv ni duzan sa istim imenom. 

 

Problem je sto predsednik Amerike ima tviter obracune s kafanom. Onda je problem sto neki neduzni najebavaju od njegove armije retarda.

Link to comment
14 minutes ago, Eraserhead said:

 

Problem je sto predsednik Amerike ima tviter obracune s kafanom. Onda je problem sto neki neduzni najebavaju od njegove armije retarda.

 

Svakako.

 

Mada ima i kokoska-jajae efekta: Kafana se pre toga obracunava sa klijentom.

Link to comment
4 hours ago, Budja said:

 

Svakako.

 

Mada ima i kokoska-jajae efekta: Kafana se pre toga obracunava sa klijentom.

1 win-win all over the place world...

Link to comment
On 7.6.2018. at 12:47, Weenie Pooh said:

A gde su to tebe naučili da komotno isključiš polovinu stanovništva iz svoje analize situacije u državi?

Kažeš da republikanci tripuju da USA jeste Svetionik™ ali šta, njihovo mišljenje se ne računa? Deplorable nacionalizam uopšte ne doprinosi totalnom nacionalizmu populacije?

 

Naravno da se racuna i njih sam spomenuo ako se vratis do mog prvog posta. No, tema ovde je sto si ti po ko zna koji put poistovetio Demokrate ili uopste liberalnu Ameriku sa tim nacionalistima. Jedan kontinuitet takoreci iako je ocigledno da su po mnogim pitanjima razlike crno-bele. To sto je sistem tamo finansiran kako je finansiran ili sto su i demokrate i reblikanci ubijali dronovima, ne znaci da su bas po svemu isti. 

 

No, da ne duzim - izgleda da i mejnstrim Demokratama polako svice da ce morati da se dobro uprljaju protiv ove sovinisticke manjine:

https://www.nytimes.com/2018/06/25/opinion/trump-sarah-huckabee-sanders-restaurant-civility.html?smtyp=cur&smid=tw-nytopinion

  

Link to comment
4 hours ago, Anduril said:

 

Naravno da se racuna i njih sam spomenuo ako se vratis do mog prvog posta. No, tema ovde je sto si ti po ko zna koji put poistovetio Demokrate ili uopste liberalnu Ameriku sa tim nacionalistima. Jedan kontinuitet takoreci iako je ocigledno da su po mnogim pitanjima razlike crno-bele. To sto je sistem tamo finansiran kako je finansiran ili sto su i demokrate i reblikanci ubijali dronovima, ne znaci da su bas po svemu isti. 

  

 

Ne moraju a budu "baš po svemu isti", za mene je više nego dovoljno da budu praktično identični po pitanjima 1) spoljne politike i 2) titranju testisa exceptionalism ekipi. A naravno, daleko od toga da su to jedine sličnosti.

 

Demokratski diskontinuitet na trasi Regan-Tramp kojim se ti toliko ponosiš je šupalj do bola: da nije, ne bi bilo aktuelnog uspona pomahnitalog populizma. Sve manje ljudi prihvata "I mean, have you seen the other guys" kao ubedljiv argument, sve se više i sve glasnije zahteva konkretna politika umesto guslanja o tome kao DNC nema alternativu. To je svakako pozitivna tendencija, ali je liberalni establišment toliko entrenched da očigledno namerava da ponovo ponudi platfomu "nismo Tramp", a umesto policies nastavi da ljudima uvaljuje muda za bubrege: Nije mogla Public Option, ne može Medicare for All, ali evo mi smo za United States of Care plan tj. centrističko tehnokratsko zdravorazumsko sviranje kurcu.

Link to comment

Spoljna politika - Iran, trgovina, postepeno unistavanje medjunarodnih institucija, generalni rizik da budala komanduje nuklearnim arsenalom i najvecom vojskom. Meni su to sasvim dovoljne razlike bez obzira na DNC, exceptionalism, itd. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...