Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

8 minutes ago, theanswer said:

šta se zamajavate tim kad imate ceo manifesto

 

https://drudgereport.com/flashtx.htm

 

Auh, jako:

Quote

Achieving ambitions social projects like universal healthcare and UBI would become far more likely to succeed if  tens of millions of dependents are removed. 

 

Da li je ovo prvi Andrew Yang inspired mass shooter?

 

Prvo kaže da je automation jedan od najvećih problema našeg vremena, i da ga imigracija samo pogoršava :isuse: 

 

Onda na pola teksta revidira mišljenje i kaže da je automation do jaja, jer će smanjiti potrebu da se uvoze low-skilled labor imigranti :isuse: 

 

Onda pred kraj opet navodi automation kao ključni faktor koji ga je naterao na ovo :isuse: 

 

FFS, ladno će Yang dobiti bump in the polls zbog ovoga...

Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Auh, jako:

 

Da li je ovo prvi Andrew Yang inspired mass shooter?

 

Prvo kaže da je automation jedan od najvećih problema našeg vremena, i da ga imigracija samo pogoršava :isuse: 

 

Onda na pola teksta revidira mišljenje i kaže da je automation do jaja, jer će smanjiti potrebu da se uvoze low-skilled labor imigranti :isuse: 

 

Onda pred kraj opet navodi automation kao ključni faktor koji ga je naterao na ovo :isuse: 

 

FFS, ladno će Yang dobiti bump in the polls zbog ovoga...

 

kaži mi da nisi nitpickovao manifesto lika koji je pobio 20 ljudi kao da se radi o postu na forumu :D

Link to comment

Pa ne, ja furunašima prilazim kao da su potencijalne masovne ubice, dok se za ovog već zna. 

 

A realno i nije fer, ne može da mi odgovori. 

Link to comment

nista od ovog ne bi bilo da se drustvo bavi jedinkom i resava probleme cim nastanu. 

 

 

svaki od ovih ubica je mogao biti izbegnut da se na vreme radilo sa njim i to nema veze ko

je na vlasti niti da li su igrali igrice. 

 

masovna ubistva su i pocela da cvetaju posle

reganovog ukidanja bolnica za mentalno zdravlje....mi u usa nemamo ludare osim za hitne slucajeve i vip ljude. 

 

Link to comment

to nije tacno

 

svi u kuci imamo viljuske pa ne bodemo okolo. druge zemlje imaju mnogo vise oruzja po glavi stanovnika pa nemaju mass shootings kao u usa. 

 

sve ove ubice imaju zajednicko da su bili vec flagovani sa nedolicnim ponasanjem i da je porodica, okolina i drustveni (skolstvo, policija, fbi)  sistem zakazao 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

druge zemlje imaju mnogo vise oruzja po glavi stanovnika pa nemaju mass shootings kao u usa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Estimated_number_of_civilian_guns_per_capita_by_country

Cik pogodi iz jednog pokusaja ko je ubedljivo na vrhu liste.

 

2 hours ago, mustang said:

sve ove ubice imaju zajednicko da su bili vec flagovani sa nedolicnim ponasanjem i da je porodica, okolina i drustveni (skolstvo, policija, fbi)  sistem zakazao 

Neki da, neki ne - a to sto su bili flagovani ne povlaci za sobom da bi bili institucionizovani kao mentalno oboleli (kao protivteza tvojoj izjavi: "masovna ubistva su i pocela da cvetaju posle reganovog ukidanja bolnica za mentalno zdravlje")... Uostalom, evo ti top 3 sa crne liste:

Las Vegas shootingPaddock's only recorded interactions with law enforcement were traffic citations.

Orlando nightclub shootingSince 2007, he had been a security guard for G4S Secure Solutions.[111][112] The company said two screenings—one conducted upon hiring and the other in 2013—had raised no red flags.

Sandy Hook Elementary School shootingAfter an investigation, a Virginia special justice declared Cho mentally ill and ordered him to attend treatment; however, because he was not institutionalized, he was still allowed to purchase guns.

Link to comment
7 hours ago, mustang said:

druge zemlje imaju mnogo vise oruzja po glavi stanovnika pa nemaju mass shootings kao u usa. 
 

 

 

Pa kako da ti kažem....nemaju:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Estimated_number_of_civilian_guns_per_capita_by_country

 

To više oružija po glavni stanovnika od SAD imaju neke zemlje kada se dodaju vojni/državni arsenali. Ali to nije isto. Na ovom linku je ti je broj komada oružija u civilnom posedu po glavi stanovnika. Kao što vidiš, SAD su runaway winners, USA #1.

Link to comment
40 minutes ago, hazard said:

 

Pa kako da ti kažem....nemaju:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Estimated_number_of_civilian_guns_per_capita_by_country

 

To više oružija po glavni stanovnika od SAD imaju neke zemlje kada se dodaju vojni/državni arsenali. Ali to nije isto. Na ovom linku je ti je broj komada oružija u civilnom posedu po glavi stanovnika. Kao što vidiš, SAD su runaway winners, USA #1.

Meni nerealno da Srbija ima više od Bosne....

Link to comment

ovo je procena. i ne govori koliki procenat populacije ima oruzje. po ovoj tabelinjedan stanovnik moze da ima 10 pistolja i da vuce prosek po glavi. 

 

ja vama kazem, vi pricate o posledici a ja o uzroku.

 

sta to coveka, tinejdzera tera da uzme ak-47 o krene da ubija ljude koje ne zna?!!!! gde smo tacno propustili potencijalnog masovnog ubicu? 

sad je bakutaner prijavila unuka policiji koji se spremao da po hotelu ubija i nagovorila ga da ide u bolnicu. da li su i drugi ljudi oko prethodnih ubistava mogli da sprece?

 

i naravno izricito sam protiv poluautomatskog i automatskog oruzja u civilne svrhe. cik ti pistoljem ili revolverom imaj ovoliki broj mrtvih za tako kratko vreme

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Meni nerealno da Srbija ima više od Bosne....

 

Kapiram da se u Bosni međunarodni faktor posle 1995. mnogo više interesovao za prikupljanje i uništavanje oružija.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...