Jump to content

EL 16/17, 18. kolo Maccabi - Crvena Zvezda, cetvrtak 20,05h

Ros

Recommended Posts

• Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

14

• Zli Gli

14

• Aleksandar88

16

• elementary

17

turnir u areni: gsw, cleveland, mi i filijala

u prvom polufinalu junior skoluje stefa a u drugom branko sakriva lebrona. finale se nece odrzati - bradilko postavlja eksplozivnu napravu u areni

elem, bice napeto sa zutima. ako budemo nastavili ovako da igramo sve je moguce

Edited by cvrlle

Gledao Makabi protiv Reala poslednje kolo, dobro su igrali, i Real tek na kraju nekako dobijo.  Cirbes im nije prvi centar a Miller je postigao prvi kos ove sezone, nije jos u igri, sto ne znaci da ga ne krene protiv nas....

Ocekivao sam kraj nase serije protiv Fenera pa se nekako izborismo.  Zasto ne i prkositi ponosu Izraela :misko:

igrali su dobro 35min ali su kad je bilo najvaznije napravili greske kakve ne prave ni klinci na basketu ispred zgrade...duple, nepravilno vodjenje, pogresna dodavanja

valjda nece da ih krene protiv nas a i ako ih krene uzdamo se u njihov tradicionalni raspad u trecoj i cetvrtoj cetvrtini

Gledao Makabi protiv Reala poslednje kolo, dobro su igrali, i Real tek na kraju nekako dobijo.  Cirbes im nije prvi centar a Miller je postigao prvi kos ove sezone, nije jos u igri, sto ne znaci da ga ne krene protiv nas....

Ocekivao sam kraj nase serije protiv Fenera pa se nekako izborismo.  Zasto ne i prkositi ponosu Izraela :misko:

Kakve neznalice. 

Ajd Miller bio povredjen, to mu je bio valjda tek 2 nastup za Makabi zbog te povrede...

Za Cirbesa je tesko reci, statistike ima i dalje odlicne, ali malu minutazu, da li im je ovaj sto igra toliko bolji za sistem koji igraju ili sta vec. Cirbara mi deluje kao da zna da se zajebao sa Makabije i ne blista neka sreca iz njegovih ociju kao dok je igrao ovde...  

• Create New...