Jump to content
Ros

EL 16/17, 18. kolo Maccabi - Crvena Zvezda, cetvrtak 20,05h

Recommended Posts

Ros

idemo dalje za iste pare

MiddleClass

Daj Rose taj Klivlend, stalno neku boraniju izvodis na crtu Zvezdi. :fantom:

Ros

strpi se. bice i to na leto

cvrlle

turnir u areni: gsw, cleveland, mi i filijala

u prvom polufinalu junior skoluje stefa a u drugom branko sakriva lebrona. finale se nece odrzati - bradilko postavlja eksplozivnu napravu u areni

elem, bice napeto sa zutima. ako budemo nastavili ovako da igramo sve je moguce

Edited by cvrlle

Plajvi

Dobijamo primadone 83:77, i instaliramo im sedmog trenera ove sezone. Armani za bogatase. 

Wilde

Who the fuck are they?

Zli Gli

Ako su nam isplatili Cirbesa i Milera regularno do zadnjeg evra, mozda cemo ih pustiti. Ako nisu, jbg...

pbg12345

miler i cirbes  :cry:

plasim se da je vreme da makabi pocne pobedjivati, a kod nas mora doci do odredjenog pada

mora radonja obarati formu da bi najbolje izgledali na f4 :fantom:

assignment

Gledao Makabi protiv Reala poslednje kolo, dobro su igrali, i Real tek na kraju nekako dobijo.  Cirbes im nije prvi centar a Miller je postigao prvi kos ove sezone, nije jos u igri, sto ne znaci da ga ne krene protiv nas....

Ocekivao sam kraj nase serije protiv Fenera pa se nekako izborismo.  Zasto ne i prkositi ponosu Izraela :misko:

darkonet

igrali su dobro 35min ali su kad je bilo najvaznije napravili greske kakve ne prave ni klinci na basketu ispred zgrade...duple, nepravilno vodjenje, pogresna dodavanja

valjda nece da ih krene protiv nas a i ako ih krene uzdamo se u njihov tradicionalni raspad u trecoj i cetvrtoj cetvrtini

Plajvi

Gledao Makabi protiv Reala poslednje kolo, dobro su igrali, i Real tek na kraju nekako dobijo.  Cirbes im nije prvi centar a Miller je postigao prvi kos ove sezone, nije jos u igri, sto ne znaci da ga ne krene protiv nas....

Ocekivao sam kraj nase serije protiv Fenera pa se nekako izborismo.  Zasto ne i prkositi ponosu Izraela :misko:

Kakve neznalice. 

assignment

Ajd Miller bio povredjen, to mu je bio valjda tek 2 nastup za Makabi zbog te povrede...

Za Cirbesa je tesko reci, statistike ima i dalje odlicne, ali malu minutazu, da li im je ovaj sto igra toliko bolji za sistem koji igraju ili sta vec. Cirbara mi deluje kao da zna da se zajebao sa Makabije i ne blista neka sreca iz njegovih ociju kao dok je igrao ovde...  

dragance

Neka nam se vrati sledece sezone- ja se ne bi bunio.