Jump to content
Ros

EL 16/17, 17. kolo Crvena Zvezda - Fenerbahce, cetvrtak 20,45h

Recommended Posts

zakintos

Kada se pridružim nekom takvom poviku radim to jer nema drugog načina da poremetim protivnika, pod uslovom da je igrao u Partizanu. Bez tog uslova je slažem se degutantno, ali sa njim to ulazi u folklor rivalstva Zvezde i Partizana i ne predstavlja mi problem da tu osobu u isto vreme poštujem i kao čoveka i kao igrača a psujem kao protivnika i Grobara.

Ma naravno, ovo je vise neka moja utopija. Sta znam, valjda se sa godinama preleze neke boginje, pocnes da razmisljas svojom glavom, bez neke zelje da se utopis u krdo.

Ne mogu da izbacim iz glave jednu tekmu kad je Partizan vodio VJ gde sam sedeo pored tipa sa mladjim detetom u njegovom krilu, gde je toliko urlao i psovao sve zivo i mrtvo treneru (cak je ovaj u jednom trenutku usao u verbalni klinc sa ovim, a sedeo je skroz na suprotnu stranu) da je to bilo za hospitalizaciju. I kakav ce model to dete da preuzme. Bukvalno mu je fizicki ugradio mrznju u mozak. Smatram da je gore od huliganstva to sto se ne navija za svoj tim nego se navija™ vs protivnik, gledajuci ga razjarenim ocima. Tako sam odveo klinca na fudbal i to sam birao kup i istok i ono sto je cuo na tribini je bilo nepotrebno...bilo me je sramota, sto sam ga poveo. Da se razumemo, nije ovo neko razmisljanje u belim rukavicama, samo mislim da ima tog nepotrebnog prostackog fanatizma. Mozda je moje razmisljanje i sebicno a mozda i starim a ne znam ni sto sve ovo pisem, al' eto nek se zabelezi i ova moja utopija...

Joe D

zato pristojniji ljubitelji sporta moraju da sede po forumima i nazivaju protivnicke navijace botovima

MiddleClass

Meni je Bogdan i simpatican i igracina. Jedino sto ne mogu da mu oprostim je sto je usrao onu Teovu asistenciju protiv Drim Tima.

Musky

Meni je Bogdan i simpatican i igracina. Jedino sto ne mogu da mu oprostim je sto je usrao onu Teovu asistenciju protiv Drim Tima.

tu praštanja nema...inače je kul.

Sam Spade

bogdan je iritantan samo zato što je dobro igrao protu zvezde dok je bio u dresu partizana.slično i bertans..

Nije Bertans ista kategorija kao Bogdan. On je kurton, kao i Salo Baranin i Murić.

bradilko

Nije Bertans ista kategorija kao Bogdan. On je kurton, kao i Salo Baranin i Murić.

ala ti lupas.baranina necu braniti zato sto se poneo kao ulicar ali berta vas je satirao.ima ona fotka gde je nilic krenuo u svlacionicu a vasi navijaci se drze za glave sa nekim cudnim grimasama.

mozes ga gledati u nba.san antonio..

pantelia

Sto nema veze, jel, sa tim da je govno.

Zli Gli

Ne želiš da braniš retarde ali ih ipak braniš?

Lučić je uzgred budi rečeno neko ko se pod onim što ti smatraš šabanlukom a to je valjda kad se neko bori na parketu i diže masu na tribinama prilično više isticao od Bogdana.

Prvi deo sam lepo objasnio, ako si glup ne mogu ti pomoci. Sto se tice Lucica, to sam lupio i priznajem da ga se ne secam toliko iz tog perioda pa sam mozda zato pomislio za njega da je ok lik, dakle to jeste zajeb. Umesto njega ubacite nekog normalnog u ono prvo sto sam napisao i to je to. 

Meni su Bogdanovic i Velickovic dva najveca sabana od svih koji su godinama igrali u Partizanu tokom te decenijske dominacije, a ni u reprezentaciji ih ne volim. Bilo ih je jos, npr. pomenuti Bertans ili Muric, ali su nebitni likovi. Zapravo, sad jebemo i ne vadimo pa su svi nebitni.