Jump to content
Ros

EL 16/17, 17. kolo Crvena Zvezda - Fenerbahce, cetvrtak 20,45h

Recommended Posts

adasevic

Jednom mu vikali picko grobarska i jednom Zeljko Turcine napusi se kurcine... Bas ga izvredjali mos misliti... 

Ako neo treba da se zali na vredjanje to je Bogdan, jer je on malo malo bio na repertoaru. 

Sere Robija ko foka, al ko ga jebe. 

Ocito da kad dolaze Turci Delije ne mogu bez Obilica, a ja sam se zgranu da je neki lik i snimio tu pesmu (nesto, pevaj Srbijo)... Ovo je jos bilo i ok, kako zna da bude. 

Jos da je Robija objasnio kako u Turskoj ili Grckoj pevaju ode radosti protivniku, pa da zavrsi konferenciju...

Strasna utakmica i lusilo kakva erupcija u Pioniru posle rampe Kuza (doduse i pre toga). 

Dzenikins je bio maestralan i on i Kuz su definitivno prelomili veceras...

:Hail:

MiddleClass

Ra Madjija je najbolji exyu trener trenutno!

adasevic

da, nesretni cvitkovic je na pocetku pomenuo nedovica u smislu da dolazi u zvezdu i kao kasnije cu o tome

jel ima neko ideju o cemu se radi, kakav sad nedovic?

Ma Nedovic izjavio da su ga zvali iz Zvezde letos, ali da je odluio da ce ostati u Malagi, a da planira tamo da bude i dogodine... Cvitkovic informisan ko Kostunica...

Cane Vukic Prebranac

Ocito da kad dolaze Turci Delije ne mogu bez Obilica, a ja sam se zgranu da je neki lik i snimio tu pesmu (nesto, pevaj Srbijo)...

Певај Србијо пјева БМК

pbg12345

Ma Nedovic izjavio da su ga zvali iz Zvezde letos, ali da je odluio da ce ostati u Malagi, a da planira tamo da bude i dogodine... Cvitkovic informisan ko Kostunica...

a to

pomislio sam nesto aktuelno, jeste da nema nikakvog smisla, ali opet...

hvala

Певај Србијо пјева БМК

+1

i to kako peva. cuj "neki lik" :fantom:

Moća

F A N T A Z I J A !!!

Nemam reci sta da napisem sada mozda cu sutra.

Pustio Zeljko i nikad slabija Evroliga!!!

Cane Vukic Prebranac

colonelo

Ne pamtim utakmicu u kojoj su 3 četvrtine bile neriješene, a samo jedna završena košem prednosti za jednu ekipu. 

Svaka čast Radonji i momcima!!!

levi

Певај Србијо пјева БМК

Pevaj Srbijo silnije jače, rimuje se sa  Fenerbahče  :fantom:

pbg12345

Pevaj Srbijo silnije jače, sinoc smo jebali Fenerbahče   :whistle:

lepo pevas levi, ali zabranjene su ovde te huliganske pesmice :fantom:

Kanzas siti zez

Sto Robija nije ubacivao Pera?

Nadam se da ce Radonja probati Thompsona i na 4 u kombinaciji sa Kuzom. Bili bismo prezajebani u odbrani i na skoku.

theanswer

Pevaj Srbijo silnije jače, rimuje se sa  Fenerbahče  :fantom:

to je pevano jebemo pazar i fenerbahče

Nikodije

kada je fener otisao na 73:69 dva minuta pred kraj apsolutno nisam verovao da je bilo kakav preokret moguc. imali smo 54:44 posle  tri minuta 3/4, sto znaci da smo u sledecih 15 minuta dali 15 poena, a svaki kos smo uglavnom poradjali, oni su odigrali odlicnu odbranu u tim trenucima, razigrali su se i u napadu i poentirali na razlicite nacine sa razlicitih strana, jednostavno nije bilo sanse da im sve zatvorimo jer su opasni i unutra i spolja. delovalo je nemoguce da se nesto promeni u samom finisu. kad ono, ne lezi vraze, 6:0 za zvezdu u poslenja dva minuta. nestvarna pobeda imajuci u vidu da je fener odigrao dobru utakmicu cak i za svoje standarde, a oni su vicesampioni evrope.

da sve bude zanimljivije, cak su i neki ostali rezultati poceli da nam se poklapaju (sto ranijih sezona uglavnom nije bio slucaj) i sada ta borba za plej of deluje kao realnost. jbt, ko bi to ocekivao, otprilike smo se svi nadali izbegavanju fenjera, i to bi nam bilo dovoljno. cudo, sta reci....

pacey defender

Ne znam zašto Radonja ne proba bar neke minute sa Tompsonom na 4, pa čak i Bjelicom. I jedno i drugo su bolja opcija od Mitrovića.

Simonović je čudo prirode. Igra takoreći bez izmene celu sezonu, a opet je na kraju bio najsvežiji na terenu.

SImonovic je drugi covek u odnosu na period do pre tri godine. Tada je bio zentara, tacno si znao da ce da promasi bacanje kada je gusto. Igrao je kao Luka danas, dakle, nekom Heliosu zabije 20 poena a onda na jakim utakmicama upadne u kanal.

Zato sam se hvatao za glavu kada je u finisu mecha sa Francuskom on dobio dva bacanja na +2. Medjutim, pogodio oba tako rutinski, i mislim da je nakon toga postao do jaja siguran u sebe i evo to traje i traje. 

Edited by pacey defender

nemoderisani

Jednom mu vikali picko grobarska i jednom Zeljko Turcine napusi se kurcine... Bas ga izvredjali mos misliti... 

Pa jel moguće da to niko od nas 15 na utakmici nije čuo? Ako su mu i vikali, u šta i dalje ne verujem dok ne vidim snimak jer sam bio i nisu, vikali su mu toliko kratko da ne bi Radonja stigo do mikrofona da se zatrčao. Sramota da je tako mali čovek.