Jump to content

EL 16/17, 15. kolo Crvena Zvezda - CSKA, cetvrtak 19h

Ros

Recommended Posts

• Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Milosh76

18

• renne

17

• pbg12345

16

• elementary

15

ne znam ko u zvezdi radi individualno sa centrima, radonja ili neko od pomocnika, ali ko god da je, radi nevjerovatan posao. i bobi i cirbes i sad kuzmic su sabijali u zvezdi.

a radonji kapa dole, tesko da bi iko od ovih igraca imao ovakvu ulogu i radio ovakav posao kakav radi u zvezdi. eventualno bi bili epizodisti u EL klubovima, ovde su glavni igraci i dobijaju prvaka evrope. svaka cast.

odakle vam to?

"U ponedeljak stiže Dion Tompson. Rekao sam već na konferenciji šta mislim o igralu koji treba da dođe. To su momci koji su bili dobri i jako mi je značajno da budu zadoovljni sa svih aspekata. Nadam se da će Tompson doći da nam pomogne. Da možemo da izdržimo da igramo dobro i da ostvarimo rezultate koje smo zacrtali za ovu sezonu", rekao je Radonjić na konferenciji za novinare posle meča.

osnov svih kvaliteta ove nase zvezde lezi u tome da fizicki moze da isparira svim ekipama u evropi. da se cetvrtina igra na 12 min. verovatno bi bili jedni od glavnih favorita za istanbul. 

Edited by cvrlle

rekao radonja

"U ponedeljak stiže Dion Tompson. Rekao sam već na konferenciji šta mislim o igralu koji treba da dođe. To su momci koji su bili dobri i jako mi je značajno da budu zadoovljni sa svih aspekata. Nadam se da će Tompson doći da nam pomogne. Da možemo da izdržimo da igramo dobro i da ostvarimo rezultate koje smo zacrtali za ovu sezonu", rekao je Radonjić na konferenciji za novinare posle meča.

hvala

odlicna vest

kakvih karakteristika je tompson? deluje li da moze igrati u paru sa bjelicom?

bilo bi najbolje da on upadne na mitrovicevo mesto u ekipi i uzme za pocetak tih 15 minuta, pa u zavisnosti kako se pokaze da dobija vise ili manje prostora

problem je sta onda sa mitrovicem

ako krene tu da se deli minutaza izmedju njih trojice + bjelica (ako tompson moze na 5?) pa pomeranje simonovica na krilo, to bi moglo prilicno sjebati ekipu

ne znam ko u zvezdi radi individualno sa centrima, radonja ili neko od pomocnika, ali ko god da je, radi nevjerovatan posao. i bobi i cirbes i sad kuzmic su sabijali u zvezdi.

radonjin zastareli napadcki sistem je plodno tle za krnzove, vise je stvar lakseg uklapanja nekog kao sto je Kuzmic u tu igru, nego nekog individualnog napretka, koji je posle logicna posledica. mada, kuzmic jeste popravio par uzasnih stvari u svojoj igri na neki podnosljiv nivo, hvatanje lopte i zavrsavanje oko obruca konkretno. roll kretnja mu je i dalje slabija. verovatno je preko leta radio na tome.

radonjin zastareli napadcki sistem je plodno tle za krnzove, vise je stvar lakseg uklapanja nekog kao sto je Kuzmic u tu igru, nego nekog individualnog napretka, koji je posle logicna posledica. mada, kuzmic jeste popravio par uzasnih stvari u svojoj igri na neki podnosljiv nivo, hvatanje lopte i zavrsavanje oko obruca konkretno. roll kretnja mu je i dalje slabija. verovatno je preko leta radio na tome.

I dalje mu je hvatanje lopte najgori deo igre, ponekad ume da iznervira kad ne ide na kucanje već nešto polaže, a onakva mrcina. Ali, zato odbranu igra mnooogo dobro, pa čak i pametno - takvog defanzivca nikad nismo imali, on kompletno menja sistem, dozvoljava i više kockanja u prednjoj liniji, jedan od razloga ove brutalne agresije koju imamo. Takođe je sjajan skakač, a ima i par poteza na postu - to bi moglo i više da se koristi.

Mitrović 0 minuta ako ima pameti i ne bude sentimentalnosti.

to je svakako najbolje, ali sumnjam da ce se desiti

ne znam da li bi pristao na selidbu u megu, ako bi mu tamo obecali 35 minuta i glavnu ulogu u napadu (priprema za prodaju)

ako uopste postoji mogucnost prelaska u ovom trenutku i ako mu je uopste misko menadzer :)

Kuzmića kada vidiš uživo shvatiš zašto ,,ništa Ajon, ništa Rejes...koji Hajnc ?"...

bacanja danas za medalju, odbrana domaćinska, blok, skok u napadu...gleda ovo Đorđević, onaj ćelavi i neverue.

Kuzmić još samo da shvati, da kada stavi obe one ručerde na loptu na metar od koša....

nema druge do brutalno i do kraja...

Kakva crna polaganja, drugi obruči i lažnjaci...  :ajde:

Edited by Musky
  • Create New...