Jump to content

EL 16/17, 15. kolo Crvena Zvezda - CSKA, cetvrtak 19h

Ros

Recommended Posts

Kuz i Milko igraju daleko iznad mojih ocekivanja, ja sam se bukvalno skenjao kad smo ih potpisali, svaka im cast. :) 

Ako Kuz na nivou sezone bude pucao bacanja 75-80%, mi smo na konju. :D 

• Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Milosh76

18

• renne

17

• pbg12345

16

• elementary

15

Pero Antić je bio odličan defanzivac, mada je on kod nas igrao više 4, ali je on više bio Divac tip defanzive, kliker i postavljanje, zaštita obruča tanka. Kuzmić itekako dobro menja šuteve.

gledao sam malo klipove ovog tompsona

deluje kao mrcina, koja uglavnom zavrsava oko obruca, nema 1 na 1 i nema sut spolja

dakle za ocekivati je da u kombinaciji sa milkom on igra blize kosu

kako lice to u odbrani izgledati, ideju nemam

Pero Antić je bio odličan defanzivac, mada je on kod nas igrao više 4, ali je on više bio Divac tip defanzive, kliker i postavljanje, zaštita obruča tanka. Kuzmić itekako dobro menja šuteve.

da, puno znaci kada u reketu imas coveka koji obezbedjuje da kroz isti (reket) ne moze da nam se seta i kuso i repato i tek tako ubacuje polaganja. cska je juce mozda imao jedno ili dva lagana polaganja za celu utakmicu, to je velika stvar. cak i kada nastupe trenuci utakmice kada imamo kreativnu krizu, kada se mucimo da damo kos, opet nekako kroz tu defanzivu sprecavamo protivnika da nam pravi 10:0 serije, pa se tu onda vec pojavi neki volters da izmisli neki kos i da se masina opet pokrene.

sveukupno, bolji je pero defanzivac od kuzmica, barem bio u periodu kad je igrao za olimpijakos i atlantu.

Uh.

Meni Pero vazda bio najjači test da li neko poznaje košarku. Onaj koji ne poznaje vidi samo pomalo nerezonske šuteve za tri i kampovanje van linije, onaj koji poznaje vidi malo bolje.

• Create New...